Gündem Haberleri

MHP O İki İlçeyi Açıkladı

MHP O İki İlçeyi Açıkladı

​Daha önce 10 Yıl Gümüşova ilçesinde Belediye Başkanlığı Yapan Muharrem Tozan ve Cumayeri’nde 2004-2009 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapan Mustafa Koloğlu MHP’den belediye başkan adayı gösterildi.

Aday olup olmayacağı en çok merak edilen isimlerden olan Eski Gümüşova Belediye Başkanı ve Eski Özel idare Genel Sekreteri Muharrem Tozan’ın MHP Gümüşova Belediye Başkanlığı adaylığı, MHP Genel Merkezi tarafından açıklandı.  

Gümüşova'da ilk olarak 1999 yerel seçimlerinde Doğru Yol Partisinden Belediye Başkanı seçilen Muharem Tozan kesintisiz 10 yıl belediye başkanlığı yapmıştı. Tozan'ın 2019 yerel seçimlerinde bu kez MHP'den aday olduğu kesinleşti.

31 Mart yerel seçimleri öncesi Gümüşova'da seçim rekabeti kızışıyor. Gümüşova'da AK Parti'nin mevcut başkan Ahmet Azap’ın adaylıktan feragat etmesi ile bir anda gündem olan Gümüşova’da, Muharrem Tozan MHP’den aday oldu.

1999 yılında yapılan yerel seçimlerde Doğru Yol Partisinden seçime giren Muharrem Tozan 28 yaşında Düzce'nin en genç belediye başkanı olarak seçilmişti.

2012 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinin kurulmasının ardından AK Parti'de siyaset hayatına devam eden Tozan 2004 yılındaki seçimlerde AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olup ikinci dönem için seçildi. Kesintisiz 10 yıl Belediye Başkanlığı yapan Tozan 2009 yılında yapılan seçimlerde rakibi merhum Ahmet Bostancıoğlu'na karşı seçimi kaybetti. O tarihten bu yana siyaseti bir kenara koyan Tozan Nisan 2014 yılında Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanmıştı. Genel sekreter olarak da başarılı çalışmalara imza atan Tozan'ın bu görevi yaklaşık 2 yıl sürmüştü.

MHP Genel Merkezi Mustafa Koloğlu’nun da  Cumayeri MHP’den adaylığını açıkladı. Mustafa Koloğlu da daha önce 2004-2009 yılları arasında Cumayeri Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş ve başarılı çalışmalara imza atmıştı. Geçtiğimiz günlerde Akçakoca adayını da Okan Yanmaz olarak açıklayan MHP Genel Merkezi, böylelikle Düzce’de 3 ilçenin adayını belirlemiş oldu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


 1. Harun Sahin
  3.12.2018 - 21:10:06 Harun Sahin

  Muharrem Tozan osunda Gerisi ince işler Yolun acik olsun baskanim

 2. Hüseyin
  3.12.2018 - 14:49:29 Hüseyin

  AK Parti iki değerli hizmet adamının kıymetini bilemedi. Kendilerine biat etmeyen, ranta kapı açmayan çalışkan dürüst insanları kaybediyor. Halk bangır bangır KOLOĞLU ve TOZAN derken bunlar kulaklarını tıkamışlar hiç bir şey duymuyorlar (Rantçı AKP liler duymak istemiyorlar).Kullanabilecekleri adam arıyorlar. Gerçek Ak Partili olarak bizler halk olarak Yakında Gölyaka'dan da bir süprizimiz olabilir bekleyin görün. MHP gümbür gümbür geliyor.

 3. Ferhat Baysal
  3.12.2018 - 09:17:24 Ferhat Baysal

  hayırlı uğurlu olsun muarrem tozan sevdiğimiz başkandır ALLAH MUHAFFAK EYLESİN

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu