Gündem Haberleri

MHP’de Halil Uzun sesleri

MHP’de Halil Uzun sesleri

MHP’de, Düzce Belediye Başkanı adayı olarak Halil Uzun adı ön plana çıkmaya başladı. Teşkilatın içinden gelen ve MHP tabanı tarafından da büyük destek gören Halil Uzun’un MHP Düzce Belediye Başkan Adayı olacağı konulmaya başlandı.

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi Düzce Belediye Başkanı adayını henüz açıklamayan MHP’de, iki dönem teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcılığı yapan ve MHP tabanı tarafından da destek gören Halil Uzun, bir adım önde görünüyor.

Tecrübesi ile ön plana çıkan Halil Uzun, parti içinde çeşitli kademelerde görevlerde bulundu. Teşkilatlardan sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan Halil Uzun’a ilçe teşkilatlarının da tam destek verdiği ifade edilirken, uzun yıllar MHP’ye gönül veren ve kendisine verilen her türlü görevi layıkıyla yerine getiren Halil Uzun’un MHP tarafından aday gösterileceği iddia edildi.

MHP’de daha önce görev almış birçok isminde Halil Uzun’a destek verdiği ve gerek iş hayatında, gerekse özel hayatındaki düzgün yaşantısıyla da MHP’yi en iyi şekilde temsil edeceği, belediye başkanlığı görevini de layığı ile yerine getireceği konusunda hem fikir oldukları konusunda görüş belirttikleri öğrenildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. kadir
    13.12.2018 - 21:05:30 kadir

    cemal aksan bey gayet yakışır diye düşünüyorum çevresi ve vizyonu ile bu isin altından kalkabilecek bir isim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu