Gündem Haberleri

KÜÇÜK’TEN SES GETİREN AÇIKLAMA

KÜÇÜK’TEN SES GETİREN AÇIKLAMA

İYİ Parti ve CHP’nin ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada tutumlu, şeffaf, yılmadan çalışacağının yeminini etti.

İYİ Parti ve CHP’nin Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük Sosyal Medya’dan ses getiren açıklamalarda bulunda. Küçük; “İYİ Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, yayınladığı Yenimle bir ilke imza attı. Düzcelilere tüm kamuoyu önünde ettiği yeminle söz veren Küçük, “Gece gündüz ayırmadan, yılmadan yorulmadan çalışacağıma, işimde hızlı ve çözümcü, hesabımda temiz, tutumlu  ve şeffaf olacağıma, Namusum ve Şerefimin üzerine yemin ederim” dedi.

 

Ömer Küçük’ün sosyal medya hesaplarından da  kamuoyuyla paylaştığı Yemin metni şöyle;

Düzceli Aziz Hemşerilerime… Hizmette; Adalet ve eşitlik ilkesinden ayrılmadan, vatandaş memnuniyetini esas alan, milli, çoğulcu ve katılımcı bir yol izleyeceğime, Gece gündüz demeden, yılmadan yorulmadan çalışacağıma, işimde hızlı ve çözümcü, hesabımda temiz, tutumlu  ve şeffaf olacağıma, Tarihi ve kültürel değerlerimizi saygıyla, doğayı ve çevreyi sevgiyle koruyacağıma,  Kimsesizlerin kimsesi, evsizlerin de yuvası olacağıma, Gariplerin, suyunu, aşını, ilacını, gurebanın da duasını almaya çalışacağıma, İyi belediyecilik anlayışımızdan, büyük , güçlü Türkiye ülkümüzden, Yaratılanı ” Yaradan’ın Emaneti” görüşümüzden asla ayrılmayacağıma, Aziz Hemşerilerimin huzurunda, Namusum ve Şerefimin üzerine yemin ederim” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu