Gündem Haberleri

TRAMVAY HANGARI YOLU KAPATIYOR

TRAMVAY HANGARI YOLU KAPATIYOR

​Düzce Belediyesinin bir önceki yönetimi tarafından Belediye Hizmet Binası ile Askerlik Şubesi önü arasında ring atması için koyduğu nostaljik tramvay, uzun süre önce hangara çekildi. Askerlik Şubesinin önünde bulunan Hangar hem yolu kapatıyor hem de görüntü kirliliğine neden oluyor.

Düzce Belediyesinin bir önceki yönetimi tarafından Belediye Hizmet Binası ile Askerlik Şubesi önü arasında ring atması için koyduğu nostaljik tramvay, uzun süre önce hangara çekildi. Askerlik Şubesinin önünde bulunan Hangar hem yolu kapatıyor hem de görüntü kirliliğine neden oluyor.

İstanbul Caddesi üzerinde Düzce Belediyesi ve Askerlik şubesi arasında ring atması için getirilen ve çeşitli tartışmalara neden olan nostaljik tramvay bir süre önce Askerlik şubesi önündeki hangarına çekilerek kapısına kilit vuruldu. Sadece bir kaç ay kullanılabilen nostaljik tramvayın akıbeti Düzceli vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. İstanbul Caddesinin yeniden trafiğe açılması ile birlikte hangara çekilen tramvay için vatandaşlar "Şimdi ne olacak?" sorusunu soruyor. 15 Temmuz Şehitler parkı ve Askerlik şubesinin hemen önünde yolun tamamını kapatan tramvay hangarı vatandaşlar rahatsız ediyor. Hem trafik akışını durduran hem de görüntü kirliliğine yol açan tramvay hangarı için Düzce Belediyesinin yeni yönetiminin nasıl bir tasarruf uygulayacağı ise merak ediliyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu