Gündem Haberleri

Merakla Beklenen Program Oxijen.tv'de

Merakla Beklenen Program Oxijen.tv'de

23 Haziran'da yapılacak seçimler öncesinde her iki belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım canlı yayına birlikte katılacaklar. 16 Haziran Pazar günü yayınlanacak olan program oxijen.tv'den de izlenebilecek. oxijen.tv 31 Mart seçimleri öncesi Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü canlı yayında konut etmiş ve rekor izleyici sayısına ulaşmıştı.

Günlerdir merak edilen soru nihayet cevabını buldu. İstanbul'un Cumhur ittifakı adayı  Binali Yıldırım  ile Millet İttifakı adayı  Ekrem İmamoğlu  canlı yayında bir araya gelecekler.

HAZIRLIKLAR BAŞLADI

31 Mart yerel seçimleri öncesi oxijen.tv'de canlı yayına katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün programı büyük ilgi görmüş, yaptığımız program Düzce'de gündem oluşturmuştu. Bu kez de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun yapacağı yayın oxijen.tv'den de izlenebilecek. oxijen.tv'nin de canlı olarak vereceği program için teknik ekibin hazırlıkları başladı. Program facebook/oxijen.tv ve youtube/oxijentv adreslerinden izlenebilecek.

PAZAR SAAT 21'DE

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde ortak bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda söz alan Ünal, “Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sayın Binali Yıldırım ve Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sayın Ekrem İmamoğlu 16 Haziran 2019 Pazar 21.00 canlı yayında bir araya gelecektir. ''dedi.

MODERATÖR KÜÇÜKKAYA

Her iki adayında birlikte katılacağı canlı yayının moderatörlüğünü ise İsmail Küçükkaya yapacak. Yayın tüm kanallarda ortak yayınla gerçekleştirilecek.

EŞİT SÜRE VE SORU İLKESİ

Engin Altay ise “Moderatör Sayın İsmail Küçükkaya her bir adaya eşit sürede aynı soruların sormak suretiyle bu yayını gerçekleştirecek. Eşit süre ve soru ilkesi çerçevesinde bir program gerçekleşecek. Canlı yayın İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Canlı yayının teknik hizmetlerini AK Parti ve CHP tarafından görevlendirilmiş orak bir teknik ekip yürütecek.

Hiçbir televizyon kanalına ait olmayan özel bir servis sağlayıcı ekip tarafından canlı yayın süresi boyunca uyduya bu servis edilecek. Türkiye'deki bütün yayın kuruluşları bu yayınları alıp istemeleri halinde servis edeceklerdir. Mahir bey ile iki gündür yürüttüğümüz görüşmeler sonrasın 6 maddelik mutabakat metni ortaya çıktı” şeklinde konuştu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu