Gündem Haberleri

Dursun Ay'dan Oxijen'e Ziyaret

Dursun Ay'dan Oxijen'e Ziyaret

31 Mart Yerel seçimlerinde İl Genel Meclis Üyesi olarak seçilen eski Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Oxijen Medya grubunu ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Ay, başarılı çalışmalarından dolayı İslam Keleş ve ekibini tebrik etti.

31 Mart Seçimlerinde AK Parti İl Genel Meclis Üyesi olarak seçilen eski Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, oxijen Medya'yı ziyaret etti. Oxijen Medya yöneticisi İslam Keleş ile bir araya gelen Ay, Oxijen Medya'dan övgü ile bahsederek; "Oxijen Medya hem açık hava reklamcılığında hem de gazeteleri, internet portalları ve web televizyonu ile Düzce'nin en iyi medya kuruluşları arasındasınız. Geçmiş dönemde de sizlerin desteği ile güzel işler çıkarmıştık. Şimdi de İl Genel Meclisinde yaptığımız hizmetleri kamuoyuna duyuruyorsunuz. Başarılı çalışmalarınızdan ötürü başta İslam Keleş olmak üzere tüm ekibi tebrik ediyorum" dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren İslam Keleş ise; "Dursun Ay Başkanımıza her zaman kapımız açık. Şimdiye kadar Düzce için yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyorum. Halen Düzce için çalışmaya devam ediyor, kendisine yeni görevlerinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu