Gündem Haberleri

Düzce Valiliği Konserlere "Dur" Dedi

Düzce Valiliği Konserlere

Gazetelerimizin internet sitelerinde yayınladığımız "Bu neyin Eğlencesi" başlıklı haberlerin ardından Valilik duruma el attı. Düzce Valiliği il genelinde 15 gün süre ile konser ve benzeri organizasyonların ertelenmesine karar verdiğini organizasyon şirketi ile paylaştı. Düzce Gençlik festivali ekibi konserleri ileri bir tarihe erteledi.

Düzce'de bugün yapılması planlanan "Düzce Gençlik Festivali" adı altında 18 Temmuz Kapalı spor salonundaki konserler ileri bir tarihe ertelendi. Dün gece saatlerinde gazetelerimizin internet sitelerinde yayınladığımız "Bu neyin Eğlencesi, Böyle Bir Zamanda Konser mi Olur?" başlıklı haberimiz ses getirdi. Düzce Valiliği duruma el koydu. Organizasyon şirketi ile görüşen valilik yetkilileri Düzce'de 15 gün süre ile konser ve benzeri organizasyonların yapılamayacağını bildirdi.

İLERİ BİR TARİHDE YAPILACAK

Düzce Gençlik Festivali Ekibi yaptığı açıklamada; "Düzcemizde 18 temmuz 2019 tarihinde yaşanan sel felaketi sonucu valilik kararı ile kentte 15gün süre ile konser vb organizasyonların ertelenmesine karar verilmiş olup , bizlere bildirilmiştir. Festivalimiz Ağustos ayı içerinde bir tarihe alınacaktır.  Almış olduğunuz biletler , yeni tarihte geçerli olacaktır. Yeni tarihimiz @duzcegenclikfestivali hesabında bir kaç gün içersinde paylaşılacak olup, Festivalde sahne alacak tüm Sanatçılara hassasiyet gösterdikleri için teşekkür ederiz" ifadeleri kullanıldı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu