Gündem Haberleri

ATM Kiralarını Kim Topluyor?

ATM Kiralarını Kim Topluyor?

resim/upload/14839.jpgDüzce’de 2007 yılında hizmete giren Bebek Bakım ve Emzirme Kabinleri için yeni iddialar ortaya atıldı. MHP Belediye Meclis Üyesi Hakan Çetin’in sosyal medyada “Bebek Emzirme Kabinlerindeki ATM’lerin Kirasını Kim alıyor” sorusuyla yaptığı çıkış kafalarda soru işaretleri yarattı.

Düzce’de 2017 yılında çocuklu annelerin bebeklerini emzirme ve bakımını yapmak için 3 ayrı noktaya konulan bebek bakım odaları için yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı. MHP Meclis üyesi Hakan Çetin sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımda Bebek Bakım ve Emzirme Kabinlerinde bulunan ATM’lerin kiralarına dikkat çekerek;

“Düzce Merkez de üç adet bebek emzirme kabini bulunmaktadır. Bunların bir tarafı bebek emzirme için kullanırken diğer tarafı bankamatik olarak kullanılmakta, bu bankamatiklerin işgal ettikleri alan için ait oldukları bankalar ücret ödüyorlar mı? Şayet ödeme yapılıyorsa bunu kime ve hangi kuruma yapmaktadırlar?” sorusunu sordu.

İddialara göre o dönem Kabinlerin yapılması karşılığında, aynı kabin üzerinde bulunan bankamatiklerin aynı şirket tarafından kiraya verilmesine müsaade edildiği öne sürülüyor. Çetin’in paylaşımının ardından kafa karıştıran sorular yanıt bekliyor.

 

Vatandaş Soruyor:

Emzirme kabinlerini hangi şirket koydu?

Düzce Belediyesine Parayla mı sattı, yoksa iddia edildiği gibi ATM’lerin kirası karşılığında mı iş verildi.

ATM Kirası Karşılığında verildiyse, kaç yıllık bir sözleşme yapıldı?

Kabinler ayda kaç çocuklu anne tarafından kullanılıyor?


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu