Gündem Haberleri

Raftingçileri Ayağa Kaldıracak Hamle

Raftingçileri Ayağa Kaldıracak Hamle

AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş’ten raftingcileremüjde. Keleş DSİ ile raftingişletmecileri arasında protokol imzalanacağını ve tesislerin daha kurumsal hizmet vereceğini söyledi.

AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş’ten Raftingçilerin yüzünü güldürecek açıklama geldi. Başkan Keleş dün Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile birlikte Cumayeri ilçesinde selden zarar gören işletmeleri ziyaret etmişti. Keleş ziyaretin ardından yaptığı açıklamada; “8 Ağustos 2019 tarihinde AK Parti demokrasi Hakem Kurulu Üyesi-Düzce Milletvekili Ayşe KeşirCumayeri ilçemizde bulunan rafting tesislerini tek tek ziyaret etti. Selden sonra tekrar hizmet vermeye başlayan tesislerin beklenti ve isteklerini yerinde inceledi.

 

Vekilimiz Sayın Keşir, baraj su tutacağı zamana kadar, ilçemiz turizmi ve kalkınması açısından büyük önemi olan tesislerimizin, daha kurumsal hizmet verebilmesi adına, DSİ ile gerekli protokolün yapılması için ilgili kurum yetkilileri ile görüşmeler yaptı.

 

Yapılan görüşmelere istinaden, ilgili protokol için, işletme yetkilileri, bayram sonrası ilçe yetkilileri ile birlikte DSİ (İstanbul) 14. Bölgeye dilekçelerini vererek müracaat edecek ve süreç başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu