Gündem Haberleri

Muhteşem İkili Harikalar Yaratıyor

Muhteşem İkili Harikalar Yaratıyor

Yaşanan sel felaketinin ardından Akçakoca ve Cumayeri’ni vuran sel felaketi nedeniyle gece gündüz sahadan ayrılmayan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Milletvekili Ayşe Keşir yoğun tempoda çalışmalarını sürdürüyor. Binali Yıldırım’ın 2 günlük Düzce ziyaretinin mimarlarının Özlü ve Keşir olduğu söyleniyor.

Yaşanan sel felaketinin ardından hızla yaraların sarılması için girişimlerin en büyüğünü Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Milletvekili Ayşe Keşir yaptı. Felaketin ardından sahadan bir an olsun ayrılmayan ikili son olarak Akçakoca Turizmini yeniden canlandırmak için “Hayde Akçakoca’ya” sloganı ile tüm Türkiye’yi Akçakoca’ya davet etmişti. 65. Hükümet Döneminde Başbakanlık görevini yapan Binali Yıldırım ile 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevini yürüten Faruk Özlü ve Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ikili ilişkilerini de kullanarak, Yıldırım’ın Bayram tatilinde Düzce’ye gelmesini sağladı. Yıldırım, Faruk Özlü’nün Düzce Belediyesi seçimlerini kazanmasından birkaç hafta sonra ilk belediye ziyaretini Düzce’ye yapmış, her Ankara ve İstanbul arası yolculuğunda  Düzce’yi ve Faruk Özlü’yü ziyaret  etmeden geçiş yapmamıştı.  Farkındalık oluşturup tüm Türkiye’nin dikkatini Düzce’de yaşanan felakete çekmeyi başaran Özlü ve Keşir taktirle karşılanmaya devam ediyor.

Çakır Programa Cumayeri’ni Ekletemedi

Öte yandan kendisi de Cumayerli olan Düzce Milletvekili Fahri Çakır Binali Yıldırım’ın iki günlük ziyaretine Cumayeri’ni ekletemedi. İki gününü Akçakoca’da geçirecek olan Binali Yıldırım Bayramın üçüncü günü Akçakoca’dan ayrılarak Kaynaşlı Topuk tesislerine geçmesi planlanıyor. Çakır’ın programa selden zarar gören Cumayeri’ndeki rafting tesisleri ziyaretini ekletememesi Cumayerliler tarafından eleştiri konusu oldu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu