Gündem Haberleri

Hastaneye 100 Üzerinden 95

Hastaneye 100 Üzerinden 95

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi 27-29 Ağustos tarihleri arasında arasında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı’nca 3 günlük değerlendirmeye tabi tutuldu. Hastane, 100 üzerinden 94.9 puan alarak hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi.

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından görevlendirilen 5 kişilik değerlendirme ekibi Düzce Atatürk Devlet Hastanesi; Acil Servis, Ameliyathane, Tüm Üniteler (Yoğun Bakım Üniteleri, Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, Merkezi Sterilizasyon Ünitesi, Onkoloji vb.), Tüm Laboratuvarlar, Poliklinikler, Klinikler ve tüm idari birimler olmak üzere değerlendirmeden geçirdi. Değerlendirme sonucunda 94.9 kalite puanı alan Devlet hastanesi; sağlıkta, kalitede ve verimlilikte bölgemizde iyi düzeyde olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz "Hastanemizin her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlara, sürekli gelişen bir kalite yönetim sisteminin kurum kültürü olarak benimsenmesi, kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda tüm çalışanlarla kaliteli hizmet sunma noktasında gerekli çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.  Doktor Yılmaz  Sağlıkta Kalite değerlendirmesinin başarı ile sonuclandırılmasından dolayı tüm ekibe emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu