Gündem Haberleri

Danışma Meclisinde Tansiyon Yükseldi

Danışma Meclisinde Tansiyon Yükseldi

AK Parti Danışma Meclisi Toplantıları devam ediyor. Haftasonu Akçakoca ilçe teşkilatı danışma meclisi toplantısı yapıldı. Toplantı Barış Pınarı Harekatındaki mehmetçiğe asker selamı verilmesi ile başladı. Toplantının basına kapalı bölümünde zaman zaman tansiyon yükseldi.

Akçakoca'daki ilçe Danışma Meclisi Toplantısına Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, İGM Başkanı Çiğdem GÜnal ile birlikte bir önceki dönem Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, İGM Üyesi Mustafa Ezer, Sinan Cumur, Eski ilçe başkanları ve çok sayıda yönetici ve partili katıldı. Danışma meclisi toplantısının basına kapalı bölümünde zaman zaman tansiyon yükseldi. Başkanlığı MHP’li Yanmaz’a kaptıran Akçakoca ilçe teşkilatında bazı konuşmalar nedeniyle soğuk rüzgarlar esti.

Çakır: Kaybetmedik Kendimiz Verdik

Edinilen bilgilere gore toplantıda söz alan Milletvekili Fahri Çakır Akçakoca’daki seçimi kaymetmediklerini kendi ellerinde verdiklerini söyledi. Çakır aynı durumun 2009 seçimlerinde de gerçekleştiğini ancak durumu 2014’te topladıklarını hatırlattı.

YEMENİCİ’DEN BİRLEŞTİRİCİ KONUŞMA

Alkışlar eşliğinde kürsüye çıkan eski Başkan Cüneyt Yemenici bütünleştirici konuşması ile dikkat çekti. Yemenici; “2009 yılında hastalıklı virus 2019 seçimlerinde yeniden bünyemize girdi sonuç böyle oldu” diyerek özeleştiri yaptı.

DURSUN ÇAKIR

Geçmiş dönem Akçakoca İGM üyesi ve eski İGM Başkanlarından Dursun Çakır’ın sert çıkışları salonda tansiyonun yükselmesine neden oldu. Çakır konuşmasında; “burada olanların bir kısmı ihanetlerinin ödülünü alıyor, işe alınıyor” dediği öne sürüldü. Çakır’ın bu sözleri salonda şok etkisi ile karşılandı. 

 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu