Gündem Haberleri

DÜZCELİLERİN HİZMETİNE GİRDİ

DÜZCELİLERİN HİZMETİNE GİRDİ

Düzce’de kına, evlenme teklifi gibi organizasyonlarda önemli bir yere sahip olan Paris Organizasyon’un, Camikebir Mahallesi Nurettin Sokak’ta ki yeni iş yeri açılışı yapıldı. Açılışa Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve davetliler katıldı

İlk olarak dualar eğildi ve protokolle birlikte hayırlı olsun dilekleriyle iş yerinin açılışı yapıldı .Açılışın ardından da protokol ve davetliler iş yerinde bulunan ürünleri gezdi.

 

Açılan Paris Organizasyon hakkında  açıklamalarda bulunan iş yeri sahibi Ferdi Aksu ve eşi Nesrin Aksu şu ifadelere yer verdi:

:  Özellikle Düzce’de her geçen gün yeniliğe ayak uydurmak için çalışıyoruz. Yeniliği takip ederek ürünlerin çeşitliliğini arttırdık.  Evlilik teklifinden başlayarak söz, nişan, kına gibi çeşitli konseptler ile insanların ihtiyaçlarını karşılayacağız. Aşamalar  bu şekilde  ilerliyor. İnsanların buraya girdiklerinde elleri boş değil buradan sevdikleri ürünleri alarak gideceğini düşünüyoruz. Fiyatlarımız çok caziptir. En kaliteli ürünü en makul fiyata vatandaşların hizmetine sunuyoruz.”


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu