Gündem Haberleri

Kağıtları Eline Kim Tutuşturdu?

Kağıtları Eline Kim Tutuşturdu?

CHP’li Mahmut Tanal’ın kendisi hakkında attığı çirkin tweetlere Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den iki yanıt daha geldi. Başkan Özlü, Tanal’a; “Kağıtları eline kim tutuşturdu, benim muhatabım O’dur” dedi. Özlü Bir başka tweetinde ise CHP’nin geçtiğimiz yerel seçimlerde Düzce’den neden aday çıkarmadığını sordu. Yapılan her hizmete bir kulp bulan ve sorulan sorulara kaçamak yanıtlar veren Tanal’ın yapılan hiçbir projeden memnun olmadığı, YHT’nin Düzce’den geçse bile buna da kulp bulacağı konuşuluyor.

Son birkaç gündür Düzce gündemine oturan ve her geçen gün farklı bir boyut kazanan Yüksek Hızlı Tren konusunda sular durulmuyor. İki gündür CHP’li Mahmut Tanal’ın attığı çirkin ve yakışıksız tweetlere Faruk Özlü’nün cevapları gecikmiyor. Özlü son olarak bugün öğleden sonra iki ayrı tweet daha atarak çeşitli sorular yöneltti.  

CHP İLK DEFA ADAY ÇIKARMADI!

Özlü CHP’nin Düzce’den sorumlu Milletvekili Mahmut Tanal’a 31 Mart yerel seçimleri ile gönderme yaptı. Yerel seçimlerde CHP’nin aday çıkarmamasını ti’ye alan Özlü tweet’inde şu ifadeleri kullandı; “Sayın Mahmut Tanal, Düzce ile çok ilgilenmenizin bir sonucu olarak Cumhuriyet ile yaşıt Atatürk’ün Partisi koskoca CHP tarihinde ilk defa 31 Mart’ta Düzce’de seçime giremedi. Aday gösteremedi. Düzce gerçekten sizi çok seviyor (!). Sizi tebrik ediyorum Sayın Tanal” dedi.

“KAĞITLARI ELİNE KİM TUTUŞTURDU?”

Başkan Özlü bir başka tweet’inde ise Düzce’den Mahmut Tanal’ın eline kağıt tutuşturulduğunu söyleyerek; “Sayın Mahmut Tanal, elinize tutuşturulan kağıtları sosyal medyada paylasmak sizde alışkanlık haline geldi. Bu kağıtları Düzceden elinize tutuşturan kimse benim muhatabım O' dur. Aslı ile muhatap olayim, taseronu ile değil. Lütfen kağıtları elinize tutuşturanları açıklayın” ifadelerini kullandı.

HER HİZMETE BİR KULP BULUYOR

Düzce ile ilgili her konuda muhalefeti kendisine şiar edinen Tanal’ın Yüksek Hızlı Tren’in Düzce’den geçse bile tatmin olmayacağı, buna da karşı çıkacağı konuşuluyor. Hatta Faruk Özlü’nün bakanlığı döneminde büyük katkısının bulunduğu ve yerli otomobilin fitilini ateşlediği proje için de Tanal’ın karşı çıkacağı seri üretimden rahatsızlık duyacağı görüşü hakim.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu