Gündem Haberleri

Belgeleri Bakan Varank'tan Aldılar

Belgeleri Bakan Varank'tan Aldılar

Düzce'nin yetiştirdiği önemli değerlenden olan, Siyaset, spor ve iş dünyasının yakından tanıdığı Erkan Seçkin başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Düzcepor yönetim kurulu üyesi ve Başkan vekili de olan Seçkin geçtiğimiz gün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret ederek, Genel Koordinatörlüğünü yaptığı firmanın desteklenmesi ve teşvik edilmesi ile ilgili gerekli belgeleri aldılar.

Genç yaşta başladığı siyaset ve iş hayatında başarı basamaklarını bir bir tırmanın Düzceli iş insanı Erkan Seçkin,  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret etti. Bir süre önce, Türk savunma sanayinde yerli ve milli ürün kapsamında yenilikçi tasarım projeleri bilimsel çalışmaları ve uluslar arası rekabet edebilirlilik anlamında uzun yıllara dayanan calışmaları neticesinde Firma ASSAN ASP bilim sanayi teknoloji bakanlığı tarafından kanun kapsamında (5746) desteklenmesi ve teşvik edilmesi uzun süren inceleme ve denetlemeler sonrası uygun görülmüştü. Firmanın yönetim kurulu başkanı Emin Öner ve Firma genel koordinatörü Düzceli iş insanı Erkan Seçkin Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret etti. Seçkin ve  Öner, Firma ile ilgili gerekli evrakları Bakan Varank'ın elinden aldı.

Bakan Varank, iş insanı ve Düzcespor başkan vekiliErkan Seçkin aracılığı ile Düzcelilere ve Düzcesporlulara selam gönderdi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu