Gündem Haberleri

Bazı Yollar Kapatıldı

Bazı Yollar Kapatıldı

Düzce Valiliği ve Bolu Valiliği tarafından bazı yaylaların trafik geçişleri kış tedbirleri kapsamında trafiğe kapatıldı. Abant-Sinekli Yaylası, Kardüz Yaylasına giden yol, Bolu'dan Yedigöllere gidiş sağlayan yol ve Yığılca'dan Yedigöllere giden yol trafiğe kapatıldı.

Düzce Valiliği ve Bolu Valiliği tarafından alınan kış tedbirleri kapsamında bazı yaylaların yolu trafik akışına kapatıldı. Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; " İçerisinde bulunduğumuz kış aylarında mevsimsel etkilerle birlikte, yaylalar, yüksek dağ kesimleri, ormanlık alanlar ve benzeri tehlikeli olabilecek yerlerde; gezi, seyahat, kamp veya spor aktivitelerinde bulunmak, ziyaretçilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak durumlara neden olmakla birlikte, kurtarma ekiplerinin de can güvenliğini riske atabilmektedir. 


Kış şartlarının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği başta olmak üzere, herhangi bir mağduriyet yaşamaması önem arz etmektedir. Bu kapsamda, Abant–Sinekli Yaylası arasındaki yol Bolu Valiliği'nce, ilimizde ise Kardüz Yaylasına giden yol Valiliğimizce  kapatılmıştır. Ayrıca, vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak amacıyla Bolu'dan Yedigöllere gidişi sağlayan yol Bolu Valiliği tarafından, Yığılca ilçemizden Yedigöllere giden yol ise Valiliğimiz tarafından kapatılmıştır. 

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu