Gündem Haberleri

Emekli Vali Adnan Yılmaz'ın İlk Köşe Yazısı Sizlerle...

Emekli Vali Adnan Yılmaz'ın İlk Köşe Yazısı Sizlerle...

2012-2013 yıllarında Düzce'nin 7. Valisi olarak görev yapan Emekli Vali - Araştırmacı Yazar Adnan Yılmaz bundan böyle Oxijen Medya grubu bünyesinde bulunan Düzceninsesi Gazetesinde köşe yazacak. Emekli Vali Adnan Yılmaz "İletişim 'Selam'la Başlar" başlığıyla ilk yazısını kaleme aldı.

2012 ve 2013 yıllarında Düzce'de Valilik görevinde bulunan Emekli Vali - Araştırmacı Yazar Adnan Yılmaz bundan böyle Oxijen Medya grubu bünyesinde bulunan Düzceninsesi Gazetesinde yazılarını kaleme alacak. TBMM Meclis Başkanlığı, Milli Savunma, Ulaştırma, Milli Eğitim Bakanlığı görevlerinde bulunan halen AK Parti Sivas milletvekili ve Milli Savunma komisyon başkanı görevini yürüten İsmet Yılmaz'ın ağabeyi olan Adnan Yılmaz'ın soluksuz okuyacağınız yazıları bundan böyle Düzceninsesi gazetesinin yazılı basın ve internet sitelerinde yer alacak.

ADNAN YILMAZ KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1977 yılında mezun olmuştur. Şebinkarahisar, Boğazlıyan, Gürpınar, Nusaybin, Perşembe Kaymakamlıkları, Mülkiye Müfettişliği, Mülkiye Başmüfettişliği, İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı yapmıştır. 1 Ağustos 2012 tarih ve 2012/3511 Sayılı Kararname ile Düzce Valisi olarak atanmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır. İsmet Yılmaz'ın ağabeyidir.

Oxijen Medya grubu olarak Sayın Valimize aramıza hoş geldiniz diyoruz.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

http://www.duzceninsesi.com.tr/adnan-yilmaz/4402-iletisim-selamla-baslar


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu