Gündem Haberleri

GÜNEŞİN KADINLARI KOOPERATİFİ AÇILDI

GÜNEŞİN KADINLARI KOOPERATİFİ AÇILDI

İyi Parti’nin Türkiye genelinde, kadın emeğine sahip çıkmak ve kadın emeğini ekonomiğe kazandırmak amacıyla projelendirdiği ‘Güneşin Kadınları Kooperatifi’ hayata geçirildi. Güneşin Kadınları Düzce Kooperatifi İyi Parti Kadın ve Sosyal Politikalar Başkanı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu’nun katılımıyla açıldı.

Süleyman Kuyumcu Caddesinde hizmete giren kooperatif mağazasında tüm ürünler organik ve kadınların el emeği olarak satışa sunuluyor. Açılışa, İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Başkan Yardımcısı Şebnem Bababalım Yağcı, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver, Kadın Kolları İl Başkanı Nuran Sayman, Kooperatif Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz ve yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

Kooperatif Başkanı Aslı Akbal Tüysüz, “Güneşin Kadınları Kooperatifleri zincirinin 3.  halkası olan Düzce Kooperatifimiz kadın emeğinin değer gördüğü bir Merkez olma yolunda adım adım ilerlemektedir. Kooperatifimiz ile gurur duyuyoruz. Bu gururu bizlere yaşatan, Kooperatif sürecimizin tüm aşamalarında bizlerle yan yana yürüyen herkese teşekkürü bir borç biliyoruz. İyi ki varsınız” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu