Gündem Haberleri

BANKLAR KIRMIZI-LACİVERT OLDU

BANKLAR KIRMIZI-LACİVERT OLDU

Korona virüsü vakalarının artması sonucunda Düzce Valiliği Pandemi Kurulu tarafından, şehir merkezinde meydan ve parklardaki dinlenme banklarına oturmak yasaklandı. Düzce Belediyesi de oturma banklarının etrafını pandemiye dikkat çekmek amacıyla ‘Düzcespor panosu’ ile çevirdi.

Düzce Valiliği Pandemi Kurulu tarafından korona virüsü vaka artışlarına karşı tedbirler alınmaya devam ediyor. Pandemi kurulu meydan ve parklarda kalabalıklaşmayı önlemek amacıyla dinlenme banklarına oturmayı yasakladı. Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü de meydanlarda bulunan oturma banklarının etrafını  ‘Düzcespor Panosu’ ile çevirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer talimatıyla yapılan çalışmayla oturma banklarına hem estetik bir görüntü sağlandı hem de Düzcespor’un pandemi etkinliği projesi olan ‘ Sağlığın İçin Maske, Takımın İçin Bu Maske’ panosuyla korona virüse karşı dikkat çekildi.

SAĞLIĞIN İÇİN MASKE

Geliri kulübe gidecek olan Düzcespor armalı koruyucu maskelerin satışları başladı. ‘Sağlığın İçin Maske, Takımın İçin Maske’ sloganı ile hazırlanan korona virüsüne karşı koruyucu maskeler satış noktalarına ulaştırılmaya başlandı. Özel olarak tasarlanan hijyenik paketlerde 50 adet maske bulunuyor.

Techcare tıbbi malzemeler firması tarafından üretilen lastikli yüz maskelerin, yüze uyumlu, yumuşak ve esnek yapılı özelliği bulunuyor. Firma yetkilileri tek kullanımlık maskelerin 3 katlı ve kolay nefes alınabilecek şekilde üretildiğini ifade ettiler.

Düzcespor logolu koruyucu maskeler ilk olarak, İstanbul caddesi üzerinde bulunan Düzcespor mağazasında satışa sunuluyor. Firmalara, 50’ şer adetlik paketler toplu olarak dağıtılıyor. Düzcespor koruyucu maskeleri eczanelerde de satılacak. Üretici firma ile yapılan anlaşma gereği Düzcespor logolu maskelerin satış geliri Düzcespor’a gidecek.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu