Gündem Haberleri

ULAŞIM AŞ DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI

ULAŞIM AŞ DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI

Düzce belediyesinin şehir içi ulaşım sistemindeki araçları Düzce Ulaşım A.Ş. tarafından denetleniyor. Oto kontrol sistemi ile şehir merkezindeki birçok noktada belediye otobüsleri durdurularak araç temizliği, ayakta yolcu alıp almadıkları ve araç dezenfektanlarını kontrol ediliyor. Ayrıca Ulaşım A.Ş. tarafından duraklara otobüslerin güzergah yerleri ve saatleri belirten panolar asıldı.

Düzce Ulaşım A.Ş. kontrol ve denetimlerini sıklaştırdı. Ulaşım A.Ş. yetkilileri şehir içi hatlarda görev yapan tüm belediye otobüslerini belli noktalarda durdurarak kontrol yapıyor. Tüm otobüslerin denetleneceği kontrollerde ayakta yolcu olup olmadığı, araç içi temizlik kuralları ve araçlarda bulunması gereken el dezenfektanları kontrol ediliyor.

Denetimlerin ardından açıklama yapan Ulaşım AŞ yetkilisi Hilmi Topal şu ifadelere yer verdi; “Araçlarımızı sıklıkla denetliyoruz, yaptığımız denetimlerde araçlarımızda dezenfektan var mı, ayakta yolcu olup olmadığı ve araçlarımızda maske olup olmadığını kontrol ediyoruz. Maskesi eksik olan araçlarımızı tamamlıyoruz, yolcularımız gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Araçlarımızı her gün dezenfekte ediyoruz. Yolcularımızın mağdur olmaması için saat kontrolü yapıyoruz” dedi


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu