Gündem Haberleri

“DÜZCE BİSİKLET ŞEHRİ OLACAK”

“DÜZCE BİSİKLET ŞEHRİ OLACAK”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kent merkezinin güzelleştirilmesi ve modern şehirlerarasına girmesi için projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Destek Hizmetleri Müdürlüğü İstanbul Caddesi ve Hastane caddesi bisiklet yolu projesini hızlandırdı.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalarını sıklaştırdı. Başkan Dr. Faruk Özlü’nün Düzce için geliştirdiği vizyona uygun bir şekilde hemen hemen her alanda aktif olarak görev alan ekipler, son olarak Hastane caddesinde bisiklet yolu yapımına geçti.

BİSİKLET YOLU

Düzce’de ilk olarak Hürriyet Caddesi’nde yapılan bisiklet yolunun ardından uygun olan bölgelerde bisiklet yollarının açılması için talimat verdiğini kaydeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Kentte alternatif ve sağlıklı yeni bir ulaşım ağı oluşturmak için bisiklet yolu yapımına önem veriyoruz. Modern kentlerin olmazsa olmaz unsurlarını Düzce’miz için de uyguluyoruz. Bu anlamda yapımına başladığımız bisiklet yolu ile hava kirliliğini azaltmanın, alternatif ve sağlıklı ulaşımın mümkün olduğunu vatandaşlarımız da görmüş olacaklar. Bisiklet yollarımız ile kentimize farklı bir hava katacağımıza inanıyorum” ifadelerinde bulundu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu