Gündem Haberleri

ER VE ERBAŞ ASKERLERE SEMİNER DÜZENLENDİ

ER VE ERBAŞ ASKERLERE SEMİNER DÜZENLENDİ

Cezaevinde görevli er ve erbaşlara, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Erken Yaşta Zorla Evlilikler Programı düzenlendi.

Çilimli ilçesinde bulunan Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda  görevli er ve erbaş askerlere yönelik " Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Erken Yaşta Zorla Evlilikler " konulu eğitim programı düzenlendi.

Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM), tarafından  Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Bölük Komutanlığında görev yapan er ve erbaş askerler yönelik " Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Erken Yaşta Zorla Evlilikler " konulu eğitim verildi.

Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) personeli Fatma Hasret IŞIK tarafından düzenlenen seminere Cezaevi Bölük Komutanlığında görev yapan er ve erbaşlara askerler katıldı.

Düzenlenen seminerde, görevli er ve erbaşlara aile içi şiddet, erken yaşta evlilik, kadına yönelik şiddet gibi konularda bilgi verildi. Seminerin ardından toplu fotoğraf çekimi yapılarak etkinlik son buldu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu