Kaynaşlı Haberleri

AK Parti'den Kaynaşlı cevabı

AK Parti'den Kaynaşlı cevabı

AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan, CHP İlçe Başkanı Mehmet Çakal’ın ortaya attığı iddiaları yalanlayarak, “ Kaynaşlı’da tüm kurumlar ve belediyemizle uyum içerisindeyiz” dedi.

AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan, yaptığı yazılı açıklamada; “CHP İlçe Başkanının bazı basın organlarına Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca’nın görevden aldırılması için bazı muhtarlarla beraber imza topladığımız yönündeki beyanatları, tamamen asılsız ve herhangi bir dayanağı bulunmamaktadır. Biz AK Parti İlçe Başkanlığı olarak Kaynaşlı’nın huzuru, birliği ve beraberliği konusunda Kaynaşlı’mızın ali menfaatleri doğrultusunda tüm kurumlar ile uyumlu çalışmaktan yana bir tavır sergiliyoruz. Bu tür mesnetsiz ithamlarla bu huzuru ve ahengi bozma çabalarını kınıyorum.

Kaynaşlı’da yapılan ve yapılacak olan tüm hizmetler AK Parti iktidarının birer meyvesidir. Belediye Başkanımız, Kaymakamımız ve tüm kurumlarımızla ile birlikte ilçemize hizmet konusunda uyum içinde çalıştığımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerinde bulundu. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu