Kaynaşlı Haberleri

Kaynaşlı’ya Rehabilitasyon ve Kamp Merkezi

Kaynaşlı’ya Rehabilitasyon ve Kamp Merkezi

Düzce Valisi Zülkif Dağlı çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Kaynaşlı’yı ziyaret etti. Vali Dağlı Yeşilay’ın Kaynaşlı’ya Rehabilitasyon ve Kamp Merkezi yapılması yönünde çalışmaları olduğunu söyledi.

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kaynaşlı’yı ziyaret eden Vali Zülkif Dağlı, Kaynaşlı Kaymakam Vekili Mahmut Şener, Belediye Başkanı Erol Bayraktar, İlçe müdürleri ve il genel meclis üyeleri tarafından karşılandı. 

Vali Dağlı’ya ziyarette Düzce Jandarma Alay Komutanı Yılmaz Özdemir ve Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’de eşlik etti.

İlçe hakkında Kaynaşlı Kaymakam Vekili Murat Şener’den bilgiler alan Vali Dağlı kaymakamlık ziyaretinin ardından Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ı ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kaynaşlı ziyareti hakkında bilgiler veren Düzce Valisi Zülkif Dağlı “Bugün son ilçemizi ziyaret etmek suretiyle ilçe gezilerimizi tamamlamış olduk. Kaymakamlıklarımızın yapmış oldukları projeleride gördük inceledik. Ayrıca Belediye Başkanlığımızın gerçekleştirdiği projeler ve bundan sonra yapacakları projelerle ilgili bilgiler aldık. Gayet iyi durumda Kaynaşlı İlçemiz. Sevindirici bir durumda Yeşilay Başkanlığımızın burada daha aktif olduğunu gördüm.  Geçenlerde Yeşilay Genel Başkanımızı İstanbul da ziyaretimde de Kaynaşlı ilçemize büyük bir Rehabilitasyon ve Kamp Merkezi yapılması yönünde düşünceleri olduğunu ve yakın zamanda da geleceklerini söylediler. Buda hem ilçemizde ki hem de ilimiz ve çevre illerde ki bağımlıların kurtarılması açısından önemli bir atılım olacaktır” dedi.

Vali Dağlı Kaynaşlı ilçesine Ziraat Odasını, Muhtarlar Derneğini de ziyaret etti. Pazarcı esnafı ile de bir araya gelen Vali Dağlı, pazarda ki vatandaşlarla ile bir süre sohbet etti.

Vali Zülkif Dağlı, Kaynaşlı ilçe ziyareti sonrasında Şehit Polis Sabri Altınbaş'ın kabrinde dua edip ailesini ziyaret etti.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu