Kaynaşlı Haberleri

Kaynaşlı’nın dört tarafı birbirine bağlanıyor

Kaynaşlı’nın dört tarafı birbirine bağlanıyor

Kaynaşlı Belediyesi ilçede başlattığı yeni yol projeleri ile birlikte bütün mahalleleri birbirine bağlıyor.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Kaynaşlı’nın çehresini değiştirmeye devam ediyor. Göreve geldiği tarihten bir çok projeyi hayata geçiren Başkan Bayraktar son olarak ilçede yer alan mahalleleri yeni yol ağları ile birbirine bağlıyor. Açılan yeni yollar ile birbirine bağlanan yollar ilçenin gelişmesi için de büyük önem arz ediyor.

Kaynaşlı da şu ana kadar Kumluca Mahallesi Yavuz Selim Sokak ile Merkez Mahallesi Gazi Sokak arası iki mahalleyi birbirine bağlayan 520 metre uzunluğunda yol tamamlandı. Bunun dışında “Sanayi sitesi (Topraklar Mahallesi) ile Karaçalı Mahallesi arasında da 580 metre uzunluğunda  yeni açılan yol da tamamlandı.

İlçe de başlayan yeni yol açma çalışmalarının devam edeceğini belirten Başkan Bayraktar “Yeni yol açma çalışmalarımıza devam edecek. Merkez Mahallesi Gazi Sokak ile Karaçalı Mahallesi arası 1400 metre bağlantı yolu açma çalışmalarına başladık.”  Dedi.  M. YILMAZ


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. Kaynaşlılı
    30.6.2017 - 17:11:14 Kaynaşlılı

    Başkanımız çok iyi çalışıyor. Makamına gidince kendisini bulmak mümkün değil. Çünkü o hep sahada. Onu arıyorsanız belediye ekiplerinin olduğu yerlere bakın. Kaynaşlı bir dönem daha başkanla yola devam etmeli.

  2. Yıldız
    30.6.2017 - 17:06:40 Yıldız

    Hani Bolu dağı aydınlatılıyor du? Bu müjdeyi İki dönem önceki milletvekilli Celal Erbay söz vermişti bir gelişme var mı? Gerçi Sayın Cumhurbaşkanımız da Başbakanlığı döneminde Yığılca yolu için söz vermişti, peşinden şuanki Başbakanımız Binali Yıldırım da bir söz verdi ama ne kadar çalışma yapıldı ne aşamada Parantez gazetesi olarak bunu da bir araştırıp üstüne giderseniz iyi olur. iyi çalışmalar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu