Siyaset Haberleri

AK Parti’de Tüm Teşkilatlar Evet’e Kilitlendi

AK Parti’de Tüm Teşkilatlar Evet’e Kilitlendi

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Sandık Görevlileri Toplantısı Pelemir Otelde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Düzce Sandık Görevlileri Eğitim toplantısına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, ilçe ve belde Belediye Başkanları, teşkilat başkanları, tüm AK Kadrolar ve sandık görevlileri katıldı. Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan toplantıda konuşan AK Parti Düzce Milletvekili, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Büyük ve güçlü bir Türkiye istiyoruz Zaman zaman tartışmalarda izliyorum; "Bir tek adama bu kadar yetki fazla değil mi?" diyorlar. Büyük devlet adamlarının büyük yetkileri olur. Amacınız büyük devlet adamı olmak değilse küçük yetkilerle uğraşırsınız. Amerika başkanındaki yetkiler başkana çok mu geliyor? Bu söylemler büyük devlet olmak istemeyenlerin söylemleridir. Bunlar boş laflar” dedi.

“Düzce’nin Her Sorununu Takip Ediyoruz”

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, “ Bu paketin bir maddesi bile insanları ikna etmeye yeterli. Biz büyük, güçlü Türkiye istiyoruz. Hem ülkenin hem insanların buna ihtiyacı var. Bir de Düzce'nin Türkiye birincisi olmasını istiyoruz. Düzce'nin birinci olma potansiyeli var. Amacımız Türkiye'nin gündemine taşınmak. Bunu yaparsak yatırımlar iki kat artacak.Dünyanın güçlü bir Türkiye'ye ihtiyacı var. Bakın Düzce'de son zamanlara bakın. Ben milletvekili aday adayı olduğumda söylenen 5 konu vardı şimdi onların hiçbiri yok. Düzce'nin her sorununu takip ediyoruz. Yakın bir zamanda zaten bunu fark edeceksiniz” diye konuştu.

Keşir “Her Yıl Krizlerle Uğraştık”

Toplantıda konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise “Bu benim 11. seçimim.15 yıldır her sene en az 1-2 krizle uğraştık. Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çok iyi bir kriz yöneticisi. Halkından gücünü alan lider gitti bir buçuk milyonla miting yaptı tık diye kesildi Gezi olayları. Milyonlardan çekindiler. Biz hükümeti güçlendirmek istiyoruz. Kimse seçilmiş hükümete darbe yapmaya teşebbüs etmesin istiyoruz. Sandığı boş bıraktığımız an koşturmalarımızın hiçbir önemi yok. Bu salonu dolduran sandık temsilcilerimizin sandığı namusu gibi koruyacaklarını biliyorum” şeklinde konuştu.

Keskin’e Birleştirme Teşekkürü

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise salonun tamamen dolu olmasının teşkilatın iri ve diri olduğunun göstergesi olduğunu kaydederek, “Siyasi yaşamımız AK Parti ile başladı. Birçok il ve ilçe başkanlarımız var, birçok görevli arkadaşımız var. Allah razı olsun İl Başkanımız Hikmet Keskin, teşkilatlarda görev alan tüm arkadaşları sahaya dökebilmiş bir arkadaşımız. Bütün nifak tohumlarını bir kenara bırakıp tüm arkadaşları bir çatı altında toplamayı başararak tek bir hedefe kitlenmesini sağladığından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

“Saflarımızı Sıklaştırdık”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise “ 16 Nisan günü de bu güzel çalışmaların sonucunda ülkemiz yeni bir sürece daha girecek. Biz de bunun için Düzce teşkilatı olarak canla başla gayret gösteriyoruz. Bu dönem bakanımızla güçlü bir siyasi irade oluştu. Biz de teşkilat olarak layık olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmaların sonucunda 7 Haziran'da da 1 Kasım'da da güzel sonuçlar elde ettik. Düzce kendiyle ne kadar gurur duyarsa duysun azdır. Bu yeterli değil daha önce görev yapmış abilerimizin, ablalarımızın da bu dönemde alın terlerini gördük. Saflarımızı sıklaştırmak adına bir araya getirmeye çalıştık. Sizlerin huzurunda da teşekkür ediyorum. 25 günden bu yana sahadalar. Bu da birliğin, dirliğin göstergesidir” dedi.

“Sandık Geleceğimizin Namusudur”

Sandık üyelerine de seslenen Keskin, "Öncelikle referandumda bu sandıklara sahip çıkacak kardeşlerimize şunu söylemek istiyorum. Yaptığınız iş; bu ülkenin namusudur. Geleceğimizin namusudur. Ne şartla olursa olsun sandığı bırakmayacağınızı biliyorum. Sonuçları bildirdikten sonra sandıkları bırakacaksınız. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Ardından AK Parti Genel Merkezinin hazırladığı Sandık Görevlilerinin yapması gerekenleri anlatan animasyon filmi izletildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu