Siyaset Haberleri

İncirlik Üssü ABD’ye Kapatılsın

İncirlik Üssü ABD’ye Kapatılsın

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez İncirlik Üssü’nün ABD’ye kapatılması gerektiğini ifade ederek “İncirlik Üssü Türkiye’nin Bağrına Saplanmış Bir Hançerdir” dedi.

İncirlik Üssünün kapatılması için imza kampanyası başlatan Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, İncirlik üssünün Türkiye’nin bağrına saplanan bir hançer olduğunu söyledi.

Sönmez yaptığı açıklama da şu ifadeleri kullandı:

“Dün kovduğumuz düşmanlar farklı yöntemlerle bugün yine karşımızda. Yıllardır bölücü PKK Terör örgütünü ve Fetullahçı Terör örgütünü besleyen destekleyen ABD ve İsrail’dir.

Amerika bu bölücü terör örgütlerine açıktan ağır silahlar vermektedir. Artık karar verme zamanı gelmiştir ve şimdi hükümete soruyoruz. Halen daha ABD ye dost ve stratejik müttefikimiz mi diyeceğiz. Her şey ortadayken bunu görmezden gelirsek, ülkemize ve milletimize ihanet olur. Bu millet bu Devlet bugün varsa ve ayaktaysa, düşmana, emperyalizme boyun eğmediği için var. İncirlik Üssü Türkiye’nin Bağrına Saplanmış Bir Hançerdir.

Vatan toprağımız olan İncirlik Üssünden kalkan Amerikan uçakları; askerimizi, polisimizi şehit eden terör örgütlerini destekliyor ve yardım ediyor. 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ nün darbe girişimine İncirlik Üssünden yardım ve yataklık yapıldığı belgeleriyle ortada. İncirlik Üssü, Amerika’nın Türkiye hükümetini devirme ve ülkemizi içerden ele geçirme girişimlerinin hizmetindedir. İncirlik Üssü aynı zamanda komşularımıza karşı bir tehdit ve saldırı üssüdür. Vatan Partisi olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi burada da imza kampanyası başlatıyoruz. İncirlik Üssü, Amerikan uçaklarına kapatılsın,Türk Ordusunun denetimi altına alınsın.Tüm Düzce Halkını bu kampanyaya destek olmaya çağırıyoruz”   


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu