Siyaset Haberleri

AK Parti'den MHP'ye ziyaret

AK Parti'den MHP'ye ziyaret

Ramazan bayramı dolayısıyla siyasi partilerin bayramlaşması da yapıldı. AK Parti, bayramlaşmak için MHP’yi ziyaret etti. Ziyarette ise konu Kılıçdaroğlu’nun yaptığı yürüyüş oldu.

Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler için gelenek haline gelen bayramlaşma yapıldı. AK Parti bayram vesilesiyle MHP’yi ziyaret ederek “hayırlı bayramlar” diledi. Ziyarete AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, İl ve Merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, İl Yönetim ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin; “başta İslam alemi ve Düzceliler olmak üzere bütün inananların bayramı mübarek olsun. Siyasi olarak farklı görüşte olsak ta ülke menfaatleri söz konusu olduğunda birlikte olabildiğimiz muhalefet partimizi bayram vesilesiyle ziyaret ederek bayramlarını kutlamak istedik. Malum Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir yürüyüşü söz konusu. Bölgemizden sorunsuz geçmesi için sizlerde özverili davranıyorsunuz. Bizlerde buradan Sayın Kılıçdaroğlu’nun sorunsuz geçmesi için hem hemşerilerimizle hemde partililerimizin yardımcı olacağını biliyoruz. Hemşehrilerimizin tekraren Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz ise Düzcelilerin bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında kendilerini ziyaret eden AK Partililere teşekkür ederek Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüşü ile ilgili açıklamalarda bulundu. MHP Tabanının hiçbir olay çıkartmadan Kılıçdaroğlu’nun Düzce’den geçişini sağlayacaklarını dile getiren Ümit Yılmaz, olay çıkartma düşüncesinde olan MHP’li seçmenlerin ise gereken cezayı alacaklarını dile getirdi.

Ümit Yılmaz; “Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü kendi insiyatifidir. Bizler tasdik etmiyoruz. Sayın Genel Başkanımızda görüşünü dile getirdi. Memleketimizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bugünlerde bu kadar provakasyona açık, bu kadar ülkeyi ayrıştıracak, her zaman bir kıvılcıma bakabilecek böyle bir yürüyüşü her ne kadar tasnif etmiyorsak ta kendisinin sağlıklı sıhhatli ilimiz üzerinden gitmesi için partililerimizden, yönetimimizden, gençlerimizden bir müdahale olmayacak. Yürüyüş yaptığı için saygı duyuyoruz, kendi tercihidir ama biz kesinlikle desteklemiyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan bu günlerde bu olayı provoke edecek her kim olursa olsun MHP’li olsa bile gereken yapılacaktır dedi. Konuşmaların ardından ise MHP’li bir çocuğun bayram çikolatası ikramı ile sohbet basına kapalı olarak devam etti.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu