Siyaset Haberleri

Keskin, ekibi ile devam dedi

Keskin, ekibi ile devam dedi

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ilçe kongrelerinin Eylül’de yapılacağını ifade ederek Gölyaka dışında, diğer ilçe başkanlarının görevlerine devam edeceğini söyledi. Keskin böylelikle yakın çalışma içinde olduğu ilçe başkanları ile 2019 seçimlerine birlikte hazırlanacak.

AK Parti’den kongre tarihleri belli oldu. İl Başkanı Hikmet Keskin düzenlediği basın toplantısında ilçe kongre tarihlerini açıklarken mevcut il başkanları ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini ancak aynı zamanda İl Genel Meclisi üyesi olan Gölyaka İlçe Başkanı Necmi Kap’ın ilçe başkanlığı görevini farklı bir isme bırakacağını söyledi.

 Keskin “Türkiye’nin en başarılı 5 ili arasındayız. Yerimizi biliyoruz ama mütevazılığimizi koruyarak kibir içinde olmadan Düzceli kardeşlerimiz ile kucaklaşmak adına bütün çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda bütün teşkilatlarımıza bu başarılı çalışmalarından dolayı Allah onlardan razı olsun” dedi.

İlçe kongre tarihlerini açıklayan Keskin “İlçelerimizin kongre tarihleri belli oldu. Akçakoca 10 Eylül Pazar, Cumayeri 16 Eylül cumartesi, Çilimli 10 Eylül Pazar, Gölyaka 17 Eylül Pazar, Gümüşova 23 Eylül Cumartesi, Kaynaşlı 09 Eylül Cumartesi, Merkez ilçe kongresi 24 Eylül Pazar, Yığılca 9 Eylül Cumartesi yapılacak” dedi.

İlçe başkanlarının değerlendirmeye tutulduğunu ifade eden Keskin “İlçe başkanlarımızı değerlendirmeye tuttuk. Beldelerimizde nüfusları 10 binin altında olduğu için atamaları yapıldı. İlçelerimiz ile alakaları, ilçe başkanlarının çoğu ile devam kararı aldık. Sadece Gölyaka’da bir değişiklik yapacağız. Bununda sebebi Necmi Kap’ın aynı zamanda İl genel meclisi üyesi olması. Gölyaka’da yeni bir arkadaşımız ile yola devam edeceğiz. Diğer ilçelerimizde ki kardeşlerimiz ile yollarımıza devam edeceğiz. Değerlendirmelerimiz olacak, yönetimlerini daha iyi yapmaları konusunda gayretimiz olacak” ifadelerini kullandı.

Göreve geldiği günden itibaren Düzce’de birçok çalışmayı hayata geçirdiklerini ifade eden Keskin “göreve gelirken hazırladığımız projeleri hayata geçiriyoruz. Bir plan dâhilinde ilerliyoruz. Düzce’de eksiklikler neler, bunları nasıl ortadan kaldırabiliriz. Tartıştık ve bu eksiklikleri gidermeye başladık. Yarım kalanları bitirmek için uğraştık ve onları da bitirdik. Ardından sayın bakanımızın kabinede görev almasında sonrasında da biz daha güçlü olduk ve bakanımız büyük işlere imza atmaya başladı. Bu bizim için büyük bir avantaj oldu” şeklinde konuştu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu