Siyaset Haberleri

MHP’de Akşener temizliği

MHP’de Akşener temizliği

MHP Düzce Merkez İlçe Başkanlığı, 40 parti üyesini partiden ihraç edilmesi istemiyle il disiplin kuruluna sevk etmesi, “Meral Akşener temizliği mi yapılıyor” sorusunu akıllara getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Merkez İlçe Başkanlığı 40 civarında üyesini siyasi menfaat peşinde oldukları gerekçesi ile ihraç talebiyle il disiplin kuruluna sevk edilmek üzere il yönetim kuruluna sevk edildiklerini açıkladı.

MHP Düzce Merkez İlçe Başkanlığı konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklama da “15 Temmuz darbe(kalkışma) girişimi ile milli bütünlüğümüzün yok edilerek, ülkemizin kaosa sürüklenme süreci emperyalist Türk-İslam düşmanı küresel güçlerce başlatılmış, içeriden buldukları ihanet şebekelerinin de desteği ile Türk milli varlığının Anadolu topraklarında yaşaması ciddi tehdit altına alınmıştır.

Bu süreçte bazı parti mensuplarımız, ülkenin geçmekte olduğu kaos ortamının ciddiyetinin farkına varmak yerine buradan siyasi menfaat elde etme gafletine düşmüşlerdir. Bu cümleden olarak merkez ilçe teşkilatımızın 40 civarında üyesi tedbirli olarak ihraç talebi ile İl Disiplin Kuruluna sevk edilmek üzere il yönetim kuruluna sevk edilmişlerdir.

Milliyetçi Hareket Partisi 50 yıla yakın mazisinde defalarca tekrarı olan devletin ve milletin varlığı tehdit altına alındığında Türk Devleti’nin yanında Türk Milletinin emrinde dimdik duracak, üzerinde oynanmak istenen oyunları boşa çıkartacak güce, bilgiye ve birikime sahiptir” ifadelerine yer verildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu