Siyaset Haberleri

CHP eriyor

CHP eriyor

Zekeriya Tozan’ın il başkanlığına gelmesinin ardından büyük bir heyecanla Düzce’de ciddi çıkış yakalayan Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) son dönemde sessizliğe gömülmesi CHP Düzce’de eriyor yorumlarına neden oldu

Son yapılan genel seçimlerde Düzce’de ciddi bir çıkış yakalayan CHP’de son günlerde büyük bir sessizlik hâkim. Düzce’de son bir ayda gündem birçok kez değişmesine rağmen CHP’nin tüm bu konulara sessiz kalması ya da yeterince ses çıkaramamasının ardında parti teşkilatı içinde yaşanan tartışmaların sebep olduğu iddia ediliyor.

 Basın karşısına çıkmaktan çekinen ve genellikle yazılı basın açıklaması yapan il yönetimi ile merkez ilçe yönetimi arasında geçmişte yaşanan tartışmaların yeniden başladığı ve büyük bir çekişme yaşandığı öğrenildi.

Düzce’de parti çalışmalarına çok fazla zaman ayıramayan CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın seçim dönemlerinde köy köy mahalle mahalle gezmesine karşın, seçim dışı dönemlerde il başkanlığına uğramadığı ve teşkilatını yalnız bıraktığı iddia ediliyor.

Eski il başkanları ve mevcut il yönetiminden de bazı isimlerin Tozan aleyhinde propaganda yürüttüğü ve CHP genel merkezine de bilgi verdikleri iddialar arasında yer alırken, Tozan’ın heyecanını kaybettiği, il başkanlığına uğramadığı ve halktan kopuk yaşantısı ile Düzce’de ki CHP’lilerin dahi tepkileri ile karşılaştığı öğrenildi. Tüm yaşananlardan sonra il yönetiminde bulunan bazı isimlerin dost meclislerinde “bu şekilde yürümez, günden güne eriyoruz” yorumları yaptıkları iddia edildi. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu