Siyaset Haberleri

Yeni Parti MHP’ye zarar vermez

Yeni Parti MHP’ye zarar vermez

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz, Meral Akşener tarafından kurulan İyi Parti’nin MHP’ye zarar vermeyeceğini ifade ederek “Aramızdan değerli arkadaşlar ayrıldı ancak biz buradayız ve devam ediyoruz. Bizi çok fazla etkileyeceğini düşünmüyorum” dedi.

MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, yeni kurulan ve MHP’nin alternatifi pozisyonunda duran İyi Parti’nin MHP’de küçük çaplı ayrılıklara neden olduğunu ancak bunun MHP’ye ciddi bir zarar vermeyeceğini söyledi.

Yılmaz “Çok değerli arkadaşlarımız aramızdan ayrılıp yeni partiye katıldılar. Bu durum bizi üzdü tabi ki. Ama genel manada kamuoyunda lanse edildiği gibi bize çok ciddi zarar vermeyecek. Bizim yerimiz belli, partimiz belli. Diğer partiler ile nasıl görüşüyorsak onlar ile de görüşürüz. Düzce teşkilatı daha kurulmadı, bizde bekliyoruz nasıl bir teşkilat kuracaklarını” dedi.

Düzce Belediyesinde yaşanan değişim hakkında ise yeni yönetimin zamana ihtiyacı olduğunu ifade ederek “Geçmişte yaşanan sorunlar, sıkıntılar var. Yeni Başkan Dursun Ay oldu. Belediyede başkan yardımcılarını ve müdürleri değiştirmeye başladı. Yeni yönetimi değerlendirmek için henüz erken” ifadelerini kullandı.

İstanbul Caddesinin kapatılmasının Düzce’nin şehir merkezinin gelişmesine ve genişlemesine katkısı olacağını ifade eden Yılmaz “Caddenin kapatılması ile Rasim Betir Paşa Bulvarı, Aydınpınar Caddesi, Gazhane Caddesi, Mimarsinan caddesi, Ela Bahriye Oral Bulvarı gibi alternatif caddelerin hareket kazanmasına imkân sağladı” dedi.

Yılmaz ayrıca tramvay hattının da uzatılması gerektiğini söyledi. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu