Siyaset Haberleri

2002’den bu yana En güçlü, en etkili yönetim olacak

2002’den bu yana En güçlü, en etkili yönetim olacak

31 Aralıkta AK Parti Düzce 6. Olağan kongresinde AK Parti Genel Merkezi’nin desteği ile tek aday olarak kongreye girecek olan Hikmet Keskin’den çok konuşulacak liste. Kamuoyuna açıklandığında bomba etkisi yaratacak listede Düzcelilerin yakından tanıdığı isimler, iş adamları, siyasiler yer alıyor.

AK Parti Düzce 6. Olağan Kongresinde Genel Merkezin desteğini alarak kongrede tek aday olan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’den sürpriz liste. Keskin listesinde mevcut yönetimde büyük değişiklik yapıyor ve sürpriz isimleri listesine yazıyor.

Listesini büyük oranda tamamlayan Keskin’in son birkaç isim ile görüşmesine devam ettiği ve onları da ikna ettiği takdirde 2002 yılından bu yana AK Parti’nin Düzce’de ki en güçlü ve en etkili yönetimi ortaya çıkacak.

Düzce’de birçok iş adamı, STK temsilcisi ve eski yönetimlerden bazı isimlerin Keskin’in listesinde yer almak için özellikle Bakan Özlü’den yardım istediği, ancak Genel Merkezi’n desteğini arkasına alan Keskin yönetim listesinde kimseye torpil yapmayacak. Bakan Özlü’nün bu konuda Keskin’e tam destek verdiği öğrenildi.

Keskin listesine son şeklini verdikten sonra kongreden birkaç gün önce yönetim listesini açıklayabileceği ve kongre öncesinde Düzce’de gövde gösterisi de yapabileceği konuşuluyor.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu