Siyaset Haberleri

Zafer Teber CHP’den aday adayı

Zafer Teber CHP’den aday adayı

7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde CHP’nin Düzce’de büyük bir çıkış yakalamasında başrol oynayan Zafer Teber, 24 Haziran seçimlerinde CHP’den Düzce Milletvekili olabilmek için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

CHP’nin Düzce’de ikinci parti konumuna gelmesinde ve oy oranını 35 binlere çıkmasında önemli katkısı olan Zafer Teber, 24 Haziran seçimleri için yeniden aday adaylığı başvurusunda bulundu. CHP Düzce İl başkanlığında kalabalık bir parti grubunun karşıladığı Zafer Teber, aday adaylığını açıklamasının ardından partililer tarafından uzun süre alkışlandı.

7 Haziran seçimlerinde yakaladıkları başarının daha da üzerine çıkacaklarını söyleyen Teber “7 Haziran seçimlerinde herkesten daha fazla çalıştım. Sabah 05.00’de kalktım, gece 01.00’de evime gittim. Köyleri, mahalleleri gezdim. İnsanların ellerini sıktık, gözlerinin içine baktık, vaatlerimizi anlattık. Ve insanlar bizim vaatlerimize sarıldılar. Oylarımızı 35 bine çıkardık ve Düzce’de 2. Parti durumuna geldik. Çalışmalarımızın karşılığını aldık. Bu seçimlerde yine birlikteyiz ve birlikte kazanacağız” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu