Siyaset Haberleri

Vatan Partisi 3 kadın adayla yola çıktı

Vatan Partisi 3 kadın adayla yola çıktı

24 Haziran seçimleri için Düzce’den milletvekilliği için 3 kadın aday belirleyen Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez “Türkiye’nin kahramanlara ihtiyacı var. Biz bu zorlu koşulları yenmek, ülkemizi ve Düzce’yi refaha, huzura ulaştırmak için, üç kadın adayla yola çıkıyoruz” dedi.

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi Düzce milletvekili adaylarını tanıttı. Sönmez “Milletimizden, sorunları Atatürk gibi bilgi ve cesaretle çözmek için yetki istiyoruz” dedi.

Sönmez, aday tanıtımında yaptığı konuşmada;

“Türkiye zorlu koşullara girmiştir. Bugün 19 Mayıs Kurtuluş Savaşının zorlu koşullarının ilk adımıdır. Atatürk devrimci bir hükümet kurmak için Samsun’a çıktı. Bugün de Türkiye’nin kilit sorunu milli, devrimci bir hükümet kurmaktır.

Üretim ekonomisi ve vatanımızı birleştirmek için yola çıkmış bulunuyoruz. Geçim derdimizi ancak bu düzenden kurtularak çözebiliriz. 19 Mayıs’ın bugünkü anlamını saptamalıyız!

AKP saltanatını ABD işbirlikçileri yıkamaz. AKP iktidarını ancak Vatan Partisi’nin milli önderliğinde yıkabiliriz. Vatan Partisi, kararlılığı, birikimi, tecrübeli kadroları ve gençliğiyle, kadınlarıyla göreve hazırdır. Milletimizden ülkemizi bütünleştirmek ve üretim ekonomisini kurmak için yetki istiyoruz.

Vatan Partisi, Üreten Millet, Güçlü Devlet için göreve hazırdır. Türkiye’nin önünde zorluklar var. Bu koşullarda milletimizin birikimli, kararlı ve cesur bir hükümete ihtiyacı var.

Türkiye’nin kahramanlara ihtiyacı var. Biz bu zorlu koşulları yenmek, ülkemizi ve Düzce’yi refaha, huzura ulaştırmak için, üç kadın adayla yola çıkıyoruz.

Üç anne, günümüzün Kara Fatmaları, Şerife Bacıları. Mücadele, çalışkanlık, üretim, fedakârlık ve zarafet sembolü kadınlarımız. En başta, şiddete uğrayan, evlere hapsedilmeye çalışılan, hayatın her alanında haksızlığa uğrayan kadınlarımızın sesi olacaklar. Düzce’nin, halkımızın tüm sorunlarına bir anne şefkati, sabrı ve sorumluluğuyla sahip çıkacak arkadaşlarımız Hümeyra Yılmaz, Serap Naz Başar, Ruhsar Uysal, Düzce’mize, Vatanımıza hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu