Siyaset Haberleri

Çakır’ın hedefi 200 bin oy

Çakır’ın hedefi 200 bin oy

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde AK Parti Düzce 1. Sıra milletvekili adayı olan Fahri Çakır, AK Parti iktidarının 2002 yılından itibaren yapılamaz denilen hizmetleri hayata geçirdiğini söyleyerek “Düzce’de 24 Haziran’da ki oy hedefimiz 200 bin. Bolu dağı kadar yük omuzlarımızda, farkındayız” dedi.

Fahri Çakır, Düzce kamuoyunda 24 Haziran seçimlerin dair bazı tahminler olduğunu ve bunların gerçeği yansıtmadığını aksine bir algı oluşturmak için yapıldığını söyleyerek “Düzce’de 200 bin oy hedefliyoruz. Bu bizim hedefimiz. Gece gündüz çalışacağız, Omuzlarımızda ki yükün farkındayız. Hedefimize ulaşacağız. Düzce’de seçim sonuçlarının yine 3-0 olacağına inanıyorum.” Dedi.

AK Parti Düzce 1. Sıra milletvekili adayı Fahri Çakır, 24 Haziran seçimlerinde millete güvendiklerini ifade ederek “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ne zaman şer odaklarının karşısında zorlansa milletimiz o an yanında olmuştur, varlığını hissettirmiştir. 15 Temmuz bunun en güzel örneğidir. 24 Haziran’da da milletimiz Cumhurbaşkanımızın ve partimizin yanında olacaktır. Desteğini esirgemeyecektir” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu