Siyaset Haberleri

Halka hizmette canla başla

Halka hizmette canla başla

Göreve geldiği tarihten itibaren karşısına çıkan tüm zorluklardan alnının akı ile çıkan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, asıl mücadelesini ise parti içinde verdi. Keskin, zaman zaman parti içinde yalnız bırakılsa da her defasında güçlenerek koltuğuna oturdu.

Siyasi çekişmeler, kavgalar ve atışmaların olduğu bir dönemde AK Parti Düzce İl Başkanlığı koltuğuna oturan Hikmet Keskin, kavgalardan ve tartışmalardan uzak durmayı tercih etti. Parti içinde sorun çıkaranlarla ise zamanı geldiğinde sessizce yollarını ayırdı ve devam etti.

İl Başkanlığı döneminde 15 Temmuz’u yaşayan, hükümet sistemi değiştirilen, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve referandumun yanı sıra 2 de genel seçimi başarı ile atlatan Keskin, aynı zamanda parti içinde kendisine muhalif olanlar ile de mücadele etmekten çekinmedi.

Son yapılan kongre öncesinde Keskin’i görevden aldırmak adına AK Parti Genel Merkezini evlerine çeviren muhalifleri karşısında da dik duran Keskin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden il başkanlığına aday gösterildi. Bu durum Erdoğan’ın Keskin’e olan güvenini açıkça ortaya koyuyordu.

Siyasi hayatı boyunca mücadelenin içerisinde yer alan ve dikleşmeden dik duran Keskin, şimdi ise teşkilatları ile 24 Haziran seçimlerinde zafer kazanmak için gecesini gündüzüne katıyor ancak Keskin muhalifleri de boş durmuyorlar. Keskin’e muhalif olan gruplar olası bir başarısızlık durumunda Keskin aleyhine bir algı kampanyası başlatmak için hazırda bekliyorlar.

Geçmiş siyasi yaşantısı mücadele içinde geçmiş olan Keskin, şahsı hakkında ortaya atılacak tüm iddialara cevap verecek güçte ve azimde. Muhalifleri ise Keskin’in bu gücünün farkında değiller


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu