Siyaset Haberleri

Düzce Bölge İllere Örnek Oldu

Düzce Bölge İllere Örnek Oldu

AK Parti Düzce İl Başkanlığında seçime birkaç gün kala Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur’un katılımıyla istişare ve seçim çalışmaları hakkında toplantı düzenlendi.

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, Düzce İl Başkanlığında tüm ilçe ve belde başkanları ile Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ile toplantı yaptı. Toplantıya AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları Başkan Güler Güneş, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, ilçe başkanları, seçim kurulu üyeleri ve partinin seçim işleri başkanları katıldı.

Seçime bir hafta kala yapılan çalışmaların raporlarının sunulduğu toplantıda konuşan Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, Düzce’nin seçim çalışmalarında bölgesinde örnek olduğunu belirtti. Son haftanın daha da sıkı bir şekilde çalışmalara ağırlık verilmesinin önemli olduğunu kaydeden Yağmur, “ Düzce teşkilatları daha önceki seçimlerde kendini kanıtladı. Düzce’nin AK Partinin kalesi olduğunu biliyoruz. Hatta sizlerin çalışmaları bölgedeki diğer illere de örnek olduğunu belirtmek isterim” diye konuştu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu