Siyaset Haberleri

Vekiller mazbatasını aldı

Vekiller mazbatasını aldı

Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Ümit Yılmaz mazbatalarını aldılar.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Genel Seçimlerinde  milletvekilliğini kazanan Ak Parti Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir MHP Milletvekilli Ümit Yılmaz Düzce Adliyesi Konferans Salonunda düzenlenen tören ile mazbatalarını aldılar.

 

Düzce Adliyesi konferans  salonunda gerçekleştirilen törene Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer katıldı.

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,  hizmetlere kaldıkları yerden devam edeceğini belirtirken, Fahri Çakır’da herkese teşekkür etti.

Ak Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Öncelikle 24 Haziran seçimlerinin ülkemize, milletimize ve Düzce’mize hayırlar getirmesini diliyorum. Cumhur İttifakının göstermiş olduğu bu başarıdan dolayı teşkilat olarak mutluyuz. Düzce’de %73’in üzerinde oy alınmış olması da bizleri mutlu etti. MHP’li kardeşlerimiz ile birlikte Türkiye’nin bekası adına güzel bir birliktelik oluştu” dedi.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “ Bu hizmet yarışıydı. Milletvekilleri Düzce’de ittifakın içinde kalmış olması sevindirici oldu. Biz teşkilatlar olarak Yeni Kapı’daki ruh neyse bugün aynı şekilde onu muhafaza ediyoruz. MHP’nin 1 vekili olarak görünebilir ancak bizler ittifak içinde 3 vekilimiz var gibi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Mazbata törenlerinin ardından Ak Parti ve MHP Teşkilat üyeleri Adliye önünde toplu fotoğraf çektirdiler.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu