Siyaset Haberleri

MHP’de ilk aday adayı Arslan

MHP’de ilk aday adayı Arslan

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde ilk belediye başkan aday adayı MHP’den çıktı. MHP’li meclis üyesi Orhan Arslan, Beyköy Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptı.

24 Haziran seçimlerinde elde ettiği başarı ile belediye seçimlerine hazırlanan MHP’de yerel seçimler içinde ilk aday adayı ortaya çıktı. Aslen Sakaryalı olan MHP’li meclis üyesi Oran Arslan Beyköy Belediye Başkanlığına adaylığını koydu.

50 yıllık bir parti geleneklerini olduğunu8n altını çizen MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak “Aday adayı başvurularımız başladı. Bir çok ismin adı geçiyor.İlk aday adayımız Beyköy’den çıktı. Meclis üyemiz Orhan Arslan Beyköy için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi” dedi.

Aslen Sakarya doğumlu olan, 2005 yılından bu yana Düzce’de bulunan ve geçmiş dönemlerde imamlık yapan ve 2014 yerel seçimlerinden bu yana meclis üyesi olarak görev Arslan “20’nin üzerinde proje yaptım, bu projelerin alt yapı çalışmalarını tamamladım. Bu yarışta en iyi şekilde ben de var olduğumu en iyi şekilde ispatlamak istiyorum. Beyköy’ün ilçe olması ile ilgili çalışmalarımızın da alt yapısını bitirmek üzereyim. En kısa zamanda adaylığımız da kesinleşirse bu dosyayı Ankara’ya ulaştıracağım. Bu yarışta dersimize nasıl çalıştığımızı Beyköy halkımız en iyi şekilde görecektir.” Dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu