Siyaset Haberleri

Halkımızın gücü ile tüm belediyeleri alacağız

Halkımızın gücü ile tüm belediyeleri alacağız

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “Mutlaka teşkilatlarda eksiklikler, yanlışlar, hatalar olmuş olabilir. Ama bizim yürüdüğümüz yolda hedefe ulaşmak için engel olamaz. Bu bayrak yarışında bizlerde, milletvekillerimizde, belediye başkanlarımızda kısaca bu teşkilatın her mensubu bayrağı devralıp surların burçlarına dikmek zorundadır. İnşallah önümüzde ki yerel seçimlerde de bu gayretle çalışacağız ve Düzce’de tüm belediyeleri sizlerin ve halkımızın gücü ile alacağız” dedi.

AK Parti genişletilmiş il divan toplantısı Düzce İl Müftülüğü toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe başkanları ile partililer katıldı.

AK Parti çatısı altında il başkanlığı görevini yapmaktan gurur duyduğunu söyleyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin “İl başkanlığı yapmaktan büyük şeref ve gurur duyuyorum. Yerel seçimler için çalışmalarımıza başladık. Önümüzde ki günlerde il başkanları toplantımız olacak. Orada genel merkezimizin de fikrini alacağız. Sizlerden özellikle ricam şudur. Sağdan soldan gelen hiçbir duyuma itibar etmeyin. Birlik ve beraberlik içerisinde aramızda hiçbir fark olmadan karış karış sahada olacağız. Bütün kapıları gezecek güçteyiz. Bugüne kadar birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum”  ifadelerini kullandı.

Keskin AK Parti Danışma Meclisinde yaptığı konuşma da “Biliyorsunuz önümüzde çok önemli ve ciddi bir süreç var. Omuzlarımızdaki yük daha da ağırlaştı. Biz 16 yıldır davamızın lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşlarının çizmiş olduğu yolda, sapmadan dimdik yürüyen bir teşkilatız. Düzce teşkilatları önemli ve güçlü teşkilatlardır. Verdiğiniz emekler için hepinize teşekkür ediyorum.

2015 Ocak ayından bu yana bu teşkilatla büyük işler başardık. 2001’den bu yana bu teşkilatlar Türkiye’nin göz bebeği olmuş teşkilatlardır. Bugüne kadar da yılmadan, sapmadan her türlü mücadeleyi yapmışlardır. Bazen taşlı, dikenli yolları hep birlikte geçtik. Zaman zaman kendimizi de hesaba çekecek durumlara gelebiliriz.

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza yüzde 73 oy verdik. Bundan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu süreçte yol arkadaşımız olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de uyumlu çalışmalarından, bizlere destek verdiği için MHP’li kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz.

Mutlaka teşkilatlarda eksiklikler, yanlışlar, hatalar olmuş olabilir. Ama bizim yürüdüğümüz yolda hedefe ulaşmak için engel olamaz. Biz siyasetimizi Sayın Cumhurbaşkanımızın ve teşkilatımızın talimatları ile yapıyoruz. Burada çok değerli milletvekillerimiz var. Bundan önce de bu çatı altında görev alan milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız vardı. Biz gücümüzü birlik ve beraberliğimizden alıyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu birlik ve beraberliğimizi sürdürerek yolumuza dimdik devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu parti ben odaklı parti değildir. Bu parti kurulurken Erdemliler hareketi olarak kurulmuştur. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi birlik, beraberlik ve ülkeye hizmet anlayışıdır.

Bu bayrak yarışında bizlerde, milletvekillerimizde, belediye başkanlarımızda kısaca bu teşkilatın her mensubu bayrağı devralıp surların burçlarına dikmek zorundadır. İnşallah önümüzde ki yerel seçimlerde de bu gayretle çalışacağız ve Düzce’de tüm belediyeleri sizlerin ve halkımızın gücü ile alacağız. Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmaları teşkilat odaklı, milletvekillerimizle, başkanlarımızla, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla beraberce istişare ederek, herkesin fikrini katılımını sağlayarak birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.

AK Parti hiçbir parti gibi değildir. Bu partinin içerisinde millete hizmet aşkı ile mücadele veren insanlar var. Sayın Cumhurbaşkanımız her defasında ifade ediyor. Biz bu millete hizmetkâr olmaya geldik. Bizde bu partide hizmetkâr olmaya her zaman hazırız” ifadelerini kullandı.

Keskin’den sonra konuşan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdiği konuşmasının sonunda ise birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Başkan Ay “Birlikte hareket etmemiz lazım. Milletvekillerimiz ile başkanlarımız ile istişare etmemiz lazım. Ben vekil olamadım ben az çalışacağım demek olmaz. Kesinlikle ayrılığa düşmeyeceğiz. Biz Allah için çalışmak zorundayız” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu