Siyaset Haberleri

Keskin sahada çalışıyor Muhalifleri algı yapıyor

Keskin sahada çalışıyor Muhalifleri algı yapıyor

Siyasi hayatı boyunca mücadelenin içerisinde yer alan ve dikleşmeden dik duran AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, teşkilatları ile yerel seçimlerde zafer kazanmak için gecesini gündüzüne katıyor ancak Keskin muhalifleri de boş durmuyorlar. Muhalif olan gruplar Keskin aleyhine bir algı kampanyası başlatmak için hazırda bekliyorlar.

31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yerel seçimlerde Düzce’de yeni bir zafer kazanmanın peşinde. İlçe ve beldeler dahil tüm AK Parti teşkilatlarını sahaya indiren Keskin’in en büyük hedefi yerel seçimlerde Düzce’de rekor oy oranına ulaşmak.

Her Pazartesi il başkanlığında halk günü düzenleyerek vatandaşların sorunlarını dinleyen Keskin, bununla yetinmeyerek haftanın 7 günü köy köy, mahalle mahalle geziyor ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

Keskin’in halk ile bu denli iç içe olmasından rahatsız olanlar ise Keskin hakkında karalama kampanyalarına çoktan başladı. Son günlerde ise tavan yaptı. Küçük çaplı internet siteleri, sosyal medya hesapları ve dedikodular üzerinden Hikmet Keskin aleyhine yapılan paylaşımlar ve haberler ile halk ve Hikmet Keskin karşı karşıya getirilmeye çalışılıyor.

Geçmiş siyasi yaşantısı mücadele içinde geçmiş olan Hikmet Keskin, şahsı hakkında ortaya atılacak tüm iddialara cevap verecek güçte ve azimde. Muhalifleri ise Keskin’in bu gücünün farkında değiller.

Göreve geldiği tarihten itibaren karşısına çıkan tüm zorluklardan alnının akı ile çıkan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, asıl mücadelesini ise parti içinde verdi. Keskin, zaman zaman parti içinde yalnız bırakılsa da her defasında güçlenerek koltuğuna oturdu.

Siyasi çekişmeler, kavgalar ve atışmaların olduğu bir dönemde AK Parti Düzce İl Başkanlığı koltuğuna oturan Hikmet Keskin, kavgalardan ve tartışmalardan uzak durmayı tercih etti.

Son yapılan kongre öncesinde Keskin’i görevden aldırmak adına AK Parti Genel Merkezini evlerine çeviren muhalifleri karşısında da dik duran Keskin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden il başkanlığına aday gösterildi. Bu durum Erdoğan’ın Keskin’e olan güvenini açıkça ortaya koyuyordu.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu