Siyaset Haberleri

Belediye’de Murat Caymaz sesleri

Belediye’de Murat Caymaz sesleri

Düzce Belediye Başkanı adayı için ince eleyip sık dokuyan AK Parti’de gündeme Murat Caymaz ismi geldi. Caymaz’ın belediye başkan yardımcılığı görevinde bulunması ve belediyeciliği bilmesinin yanı sıra halk tarafından da sevilen bir isim olması Caymaz’ı bir adım öne çıkardı.

Yerel seçimler yaklaştıkça gözler AK Parti’ye dönmeye başladı. AK Parti’nin Düzce Belediye Başkanı adayı olarak kimi göstereceği merak konusu olurken, Murat Caymaz’ın adının gündeme gelmesi heyecana neden oldu.

Düzceliler tarafından sevilen ve her daim halkın yanında olan Caymaz’ın AK Parti’nin Düzce Belediye Başkanı Adayı olması durumunda, 24 Haziran seçimlerinde MHP’ye giden oylarında geri gelebileceği ve Caymaz’ın seçimleri rahatlıkla kazanabileceği ihtimalide oldukça yüksek.

Genç bir isim olmasının yanı sıra belediye tecrübesi de Caymaz’ı adı geçen diğer adayların önünde yer almasını sağlıyor.

Murat Caymaz adı halk tarafında heyecan yaratırken AK Parti’nin nasıl bir karar vereceği de merak konusu olmaya devam ediyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. Hasan
    22.10.2018 - 07:40:28 Hasan

    Hayırlı olsun inşallah.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu