Siyaset Haberleri

Erdoğan ve Keskin samimiyeti gözlerden kaçmadı

Erdoğan ve Keskin samimiyeti gözlerden kaçmadı

TBMM’ de yapılan AK Parti grup toplantısından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Düzce teşkilatları, Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Fotoğraf çekimi sırasında Erdoğan, Keskin’i sırtından sıvazlayarak yanına alması gözlerden kaçmadı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin grup toplantısının ardından, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i kırmayarak Düzceliler ile bir araya gelip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fotoğraf çekimi öncesi etrafında Keskin’i arayan Erdoğan, ardından Keskin’i sırtından sıvazlayarak yanına aldı ve poz verdi. Erdoğan’ın bu hareketi fotoğraf karesinde yer alan herkesin dikkatini çekerken, Erdoğan ve Keskin arasında ki samimiyetin ve Erdoğan’ın Keskin’e olan güveninin de bir göstergesi olduğu görüşü ağır bastı.

Bilindiği üzere Hikmet Keskin’in görevden alınacağı yönünde haberlerden sonrada Erdoğan, Keskin’e destek çıkmış ve kongrede Keskin’i desteklemişti. Ardından 24 Haziran seçimlerinden sonrada Hikmet Keskin’in görevden alınabileceği haberleri yazılmasına rağmen Erdoğan, Keskin ile yola devam ederek dedikoduların önüne geçmişti.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu