Siyaset Haberleri

Her Noktaya Ulaşmaya Çalışıyorum

Her Noktaya Ulaşmaya Çalışıyorum

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’nin Sesi, Parantez ve Günaydın Düzce gazetelerini ziyaret etti. Türkiye’nin yerel ve genel sorunları üzerine görüşlerini belirtti. Ziyarette parlamento çalışmaları hakkında bilgi veren Keşir, Düzce’nin her noktasına dokunmaya çalıştıklarını yineledi.

2  dönemdir Düzce’yi parlamentoda temsil eden Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, basın ziyaretleri kapsamında Oxijen medyayı ziyaret etti. Oxijen medya  binasında gerçekleşen görüşmede Oxijen medyanın sahibi İslam Keleş ile gazetenin yöneticileri katıldı. Görüşmede partinin kadın kolları üyeleri ile il yöneticileri de katıldı.

 

HER NOKTAYA ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUM

Parlamento çalışmaları ile  TBMM komisyonlarında görüşülen kanun tasarıları hakkında bilgi veren Ayşe Keşir, meclis çalışmalarına ara verilmesinin ardından Düzce’ye gelerek köy, mahalle ayrımı yapmaksızın  tek tek ziyaretlere ağırlık verdiğini söyledi. Düzce’de yapımı devam eden çalışmalar hakkında da bilgi veren Ayşe Keşir, Otoban bağlantı yolunun planlanan takvim doğrultusunda devam ettiğini ve en kısa sürede araç trafiğine açılacağını söyledi.

 

DEVAM EDEN YATIRIMLAR MUTLAKA TAMAMLANACAK

Atatürk Devlet Hastanesinin fiziki şartları ile eksiklerinin giderilmesi için ödenek çıkarıldığını söyleyen Ayşe Keşir, yapımı devam eden hiçbir yatırımın askıya alınmayacağını söyledi. Yığılca Düzce yolu, Kuzey Çevre Yolunun devamı niteliğinde olan Çilimli bağlantısının mutlaka tamamlanacağını söyleyen Keşir, Akçakoca Devlet hastanesi istimlak bedelinin çıkarıldığı ve hastane yerinin alındığını söyledi.

 

EN ÜCRA KÖŞEYE DAHİ EŞİT HİZMET

Düzce’nin her bölgesine eşit düzeyde hizmet götürmeye çalıştıklarını söyleyen milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti olarak asla bölgecilik ve ayrımcılık yapmadıklarını söyledi. Özel İdare marifeti ile yapılan köy yolları ve içme suyu yatırımlarının devam ettiğini söyleyen Ayşe Keşir, Akçakoca Hemşin köyü grup yolu ile Gölyaka Yunusefendi köyü içme suyu projesinin en kısa sürede tamamlanacağı müjdesini verdi.

 

KONUŞMAK İÇİN ERKEN

Oxijen medya ziyaretinde yerel seçim çalışmalarına da değinen Ayşe Keşir, MHP lideri Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde her iki parti yöneticilerinin katıldığı yerel seçim ittifakı görüşmeleri  sonuçlanmadan net bir şey söylemenin doğru olmayacağını söyledi.

 

REKABET SİYASETİN DOĞASINDA VAR

Seçim rekabetinin siyasetin doğasında olduğunu söyleyen Ayşe Keşir, yerel basında çıkan AK Parti belediye başkan adayı haberleri için yorum yapmayı erken bulduğunu söyledi. Seçimler yaklaştıkça yoruma açık haberlerin yurdun her bölgesinde yayınlanmaya başladığını söyleyen milletvekili Keşir, kişilerin hak ve hukukunu rencide etmeden haber yapılamasını daha doğru bulduğunu söyledi. 

Keşir konuşmasının sonunda, Düzce yerel ve ulusal medyasında çalışan bayan gazetecileri meclis çalışmalarını yakından görmeleri için yakın bir zamanda Ankara’da misafir edeceğini söyledi.

 

DÜZCE’NİN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in Düzce’nin Sesi, Parantez ve Günaydın Düzce gazetelerine  yaptığı nezaket ziyaretinden memnun olduğunu söyleyen   Oxijen medyanın sahibi İslam Keleş, siyasetçi basın ilişkilerinin seviyeli düzeyde olmasından Düzce’nin kazançlı çıkacağını söyledi. İster parti içi olsun ister partiler arası olsun kavganın hiç kimseye bir şey kazandırmayacağını söyleyen İslam Keleş,  Oxijen medya olarak Düzce’nin genel sorunlarına ayna tutmaya devam edeceklerini söyledi.

 

 

 

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu