Siyaset Haberleri

Bahçeli “Yerel seçimde ittifak yok”

Bahçeli “Yerel seçimde ittifak yok”

MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli, 'MHP yerel seçimde ittifak yapmayacaktır' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli Partisinin grup toplantısında, 'MHP teklifinden asla geri dönmeyecektir. Hiçbir ittifak bir tarafın yok sayılmasıyla ayakta kalamayacaktır.' İttifak artık bitmiştir. Seçimde kendi yolumuzu kendimiz seçeceğiz' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli Afla ilgili ise şunları söyledi,'Teklifimiz af değildir, şartlı indirimdir. Milletimize ne dediysek onu yapmaya çalışıyoruz. Geri dönüş yok. Vazgeçmek yok. Kader mahkûmlarının elinden tutulmasına bekliyor, Gazi Meclis'e güveniyoruz. Teklifi cezaevlerini boşalsın diye vermedik. Çok şey mi istedik? Konuşmayalım mı? Görüşlerimizi belirtmeyelim mi? Sürekli teklifimize itiraz edenler ya dediğimizi anlamıyor, ya da suyu bulandırmaya çalışıyorlar. 2016'da doğru olan 2018'de niye yanlış olsun. Biz teklifimizin 3. maddesinde neyin dışında olacağını anlattık. Diyorlar ki, uyuşturucu satıcıları serbest kalacak. Uyuşturucu suçundan 50 bin kişi içeride yatmaktadır. Kanun teklifimizi uyuşturucu temeline indirmek insafsızlıktır. Bunların çoğu yoksunluktan pişmanlık göstermişlerse görmeyelim mi? İstisnalar hariç cezaevlerinde bulunan insan değil mi? Hadi uyuşturucu baronlarını konuşan yok. İnsanlık müsveddelerinin üstüne giden yok. Ne bekleniyor kurbanlarından?”


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu