Siyaset Haberleri

AK Parti’den flaş açıklama: Süreç devam ediyor

AK Parti’den flaş açıklama: Süreç devam ediyor

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da, bazı yayın organlarında Düzce Belediye Başkanı Adayının belli olduğu yönündeki haberlerin asılsız olduğu ifade edilerek “Bu tarz haberler teşkilatlarımıza ve aday adaylarımıza yönelik atılmış fitne tohumlarıdır” ifadeleri kullanıldı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklama da “Bazı basın organlarında AK Partide Düzce Belediyesi Başkan adayının belli olduğu yönünde ki yapılan haberler, partimizdeki aday adaylığı sürecini baltalamak maksadıyla yapılmış gerçeği yansıtmayan haberlerdir.

Unutulmamalıdır ki AK Partide süreç devam etmektedir. Aday adaylarımızın başvuru süreci bitmeden, adaylar hakkında temayül yoklamaları yapılmamışken, daha birçok süreç yaşanmamışken yapılan böyle haberler tamamen maksatlıdır ve sürece zarar vermek amaçlıdır.

Partimizin demokratik anlayışı doğrultusun da sürecin sonucunda adayımız belli olacaktır. Bu tarz haberler teşkilatlarımıza ve aday adaylarımıza yönelik atılmış fitne tohumlarıdır. Süreç AK Partimize yakışır bir şekilde, demokratik bir anlayışla devam edecek ve bu süreç sonunda partimizin adayı belli olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri kullanıldı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu