Siyaset Haberleri

Sağ Gösterip Sol Vurdu

Sağ Gösterip Sol Vurdu

Her Yerel seçim öncesi piyasaya çıkan Birol Güzel yeniden sahnede. Gömlek değiştirir gibi Parti değiştiren Güzel, AK Parti'den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Düzce genelinde olduğu gibi Cumayeri'nde de yerel seçimin nabzı yükselmeye başladı. AK Parti'nin aday adaylığı sürecinin başlaması ile başvurular alınmaya başlandı.  AK Parti Cumayeri İlçe Başkanlığına şimdiden bir çok isim başvurusunu gerçekleştirdi.  Bu isimlerden biri de her seçim dönemi hangi partiden çıkacağı ve kimi destekleyeceği belli olmayan Birol Güzel oldu. Cumayeri'nde inşaat işi ile uğraşan Güzel, her seçim dönemi meydana çıkarak kendi reklamını yaptığı iddia ediliyor. 2009 Seçimlerinde Büyük Birlik Partisi'nden seçimlere giren Güzel sadece 236 oy alabildi. O dönem Büyük Birlik Partisi Lideri Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatı ülke gündemine şok etkisi yaratmıştı. Güzel'in aldığı oyların büyük bir kısmının seçimlere kısa süre kala vefat eden Yazıcıoğlu'nun hatrına verildiği konuşulanlar arasında.  2009 seçimlerinde  Büyük Birlik Partisi'nden umduğunu bulamayan Güzel 2014 seçimlerinde gözü AK Parti'ye dikti. Cumayeri Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olan Güzel umduğunu bir kez daha bulamadı.

 

SAĞ GÖSTERİP SOL VURDU

Son aylarda Milliyetçi Hareket Partisi'nden Cumayeri Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağı yönündeki söylentiler kulaktan kulağa yayılırken, Birol Güzel adeta deyim yerindeyse sağ gösterip sol vurarak AK Parti'den aday adayı oldu. Güzel'in bu hamlesi Cumayeri'nde şok etkisi yaratırken bazı kesimlere göre, AK Parti'den aday gösterilmemesi halinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday olmak için kulis faaliyetleri yürüteceği yönünde.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu