Siyaset Haberleri

CUMAYERİ HALKI ÇEKİMSER

CUMAYERİ HALKI ÇEKİMSER

​“Oxijen tv”de yayınlanan 'Savaş Arı'yla Sokağın Nabzı' programında bu hafta Cumayeri halkına "Seçimlerde kimi başkan görmek istersiniz" diye sorduk. Verilen cevaplar, Cumayeri halkının kafasında soru işaretleri olduğunu ortaya koydu.

Yayın hayatına girdikten sonra değişik programlarla halkın karşısına çıkan “Oxijen tv”de yayınlanan 'Savaş Arı'yla Sokağın Nabzı' programında bu hafta Cumayeri ilçesi ele alındı. Cumayeri halkına "Seçimlerde hangi adayı başkan olarak görmek istersiniz" sorusu soruldu.

Alınan cevaplar, Cumayeri halkının kafasında soru işaretleri olduğunu ortaya çıkartırken halkın bazıları karamsar, bazıları MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu ve bazıları ise Cumayeri’nin mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Tuna cevabını verdi. Kamuoyunda Büyük Birlik Partisi Cumayeri Belediye Başkan adayı Şeref Gül’ün adı da  geçmekte. Cumayeri’nde diğer bir aday olan Saadet Partisi’nin Belediye Başkan adayı Ali Baba Rahman Gürsoyun,  Cumayeri parti teşkilatı, il genel ve belediye meclis listesi ve projeleri iddialı, kendisi de güvenilir ve başarılarla dolu geçmişi olsada,cumayerini cok ıyı bilmediğinden,cumayerini bildiğini zanneden ve aslında gayesi Alibabaya secım kazandırmak değil kendi menfaatine nekadar koparabilirim hesabı olan,daha önceki seçimlerde defalarca kez hovardalıkları ve hunharca harcamalarıyla gündeme gelen kişinin Alibabaya zarar verdiği gözlemlendi.Alibaba biran önce bu gidişata dur demeli ve bu kirli geçmişe sahip kişiyle yollarını ayırıp,herkesin bildiği samimi,arka planda hiçbirşeyi olmayan Alibaba Rahman Gürsoy olarak yoluna devam edip,şu son dönemeçte vatandasın gözünde layık olduğu yere gelmeli…Vatandaşların cevaplarında özellikle Cumayeri'nin geleceği için çalışacak en etkili kişinin başkan olması gerektiği de vurgulandı. Halkın cevapları seçim sonuçlarının ilçede merakla beklendiğini de gözler önüne serdi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu