Siyaset Haberleri

AK PARTİ MYK’DA BİR DÜZCELİ…

AK PARTİ MYK’DA BİR DÜZCELİ…

Cumhurbaşkanı ve Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı görevine layık görülen Ayşe Keşir, İktidar partisinin Merkez Karar ve Yürütme Kurulunda görev alarak tarihe geçti ve tüm Düzcelilerin gururu oldu.

25.,26. Ve 27. dönemlerde TBMM’de Düzce’yi temsil eden Ayşe Keşir, hem mecliste, hem de seçim bölgesi Düzce’de uzun yıllar başarı ile yürüttüğü siyasi kariyerine AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı görevini de ekleyerek, Düzce siyasetinde ki ağırlığını da tescillemiş oldu.

Düzce tarihinin  ilk kadın milletvekili olan Ayşe Keşir,  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’na getirilmesi ile birlikte, üst düzey devlet  bürokrasisi içinde ki ağırlığımızın daha da artacağını söyleyen AK Parti’ye yakın kaynaklar, Keşir ile birlikte  Düzce’ye getirilecek yatırımların önünün açılacağı değerlendirmesinde bulunuyor.

81 ilin Kadın Kolları Genel Başkanı olması sebebiyle yoğun  bir çalışma temposu içine giren Ayşe Keşir, Türkiye’nin dört bir tarafından, Genel Merkez’e hayırlı olsun ziyaretlerine gelenlerle birlikte  Düzce heyetlerini de tek tek ağırlıyor. Keşir kendisini ziyarete gelen Düzcelilerin taleplerini dinliyor, ilgili Bakanlıklarla görüşüyor ve taleplerin ilerleyişinin takibini de bizzat kendisi yapıyor. 

 

Keşir’in bu yoğun mesaisi içinde Düzce’yi ihmal etmemesi, Düzce’deki programlara katılması, Düzce’nin sorunlarının çözümü noktasında Ankara’da takibini yapması ve Düzce’yi üst düzey temsil etmesi tüm Düzcelileri gururlandırıyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu